Ugniagesiai šalino avarijos pasekmes
Gegužės 26-osios naktį, 23.41 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo policijos pranešimą, kad po eismo įvykio Endriušių kaime, Smalininkų sen., reikia nuvalyti nuolaužas, tepalą, degalus. Atvykę ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių. Techninės pagalbos automobiliui nuvežus nukentėjusią transporto priemonę, nuplauta kelio danga.



























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo