Ties Šiline ieškoma nuskendusio jaunuolio (nuotraukos)

   
Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Antradienį, rugpjūčio 27 d., apie 15 valandą Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Jurbarko rajone, ties Šilinės kaimu Nemune paskendo 15 metų vaikinas. Paaiškėjo, kad tai Šakių r. sav. Gelgaudiškio gyventojas, (gim. 2004 m.) bandęs perplaukti Nemuno upę ir ties upės viduriu paniręs po vandeniu. Pagalbą iškvietė vakino draugai, su kuriais jis vaikštinėjo tądien panemune. Gelbėtojams naudojant motorinę valtį, narų įrangą ir echolotą buvo išžvalgyta 350 m pločio ir 3 km ilgio Nemuno upės atkarpa, nieko nerasta. Dėl tamsaus paros meto antradienį 21.19 val. paieškos darbai nutraukti. 

Kaip „Mūsų laikui“ papasakojo vienas iš šios nelaimės liudininkų, plaukti per Nemuną sugalvojo tas penkiolkmetis, kurį ir pasiglemžė Nemuno vanduo. Kartu su juo plaukė ir dar vienas vaikinukas, iš pradžių nenorėjęs prisidėti prie draugo maudynių, bet pasidavęs įkalbinėjimui, kad reikia viską šiam gyvenime išbandyti. Išbandymas baigėsi tragedija. Pasakoja, kad draugai dar šokę gelbėti, bet vaikino nebesimatė, paniro ir nebeiškilo. Sukrėsti bendraamžiai sunkiai renka žodžius. Šiandien jiems suteikta psichologo pagalba. 

 

 

Kaip „Mūsų laiką“ informavo Jurbarko PGT vyr. specialistas E. Šulskis, trečiadienį nuo ryto paieškos toliau vykdomos. Ir pakrantėje, ir vandenyje. Gelbėtojai žada dirbti tiek, kiek leis sąlygos. Informuosime apie naujienas. Tuo tarpu artimieji taip pat deda visas pastangas, kad vaikas būtų surastas. „Sveiki, reikia pagalbos žmonių, turinčių dronus, gebančius nardyti, kinologu ieškant vaiko Nemune. Prašau dalinkitės kas galit.. bet kokia informacija labai svarbi.. kreiptis į mamą Tatjaną“ – toks pranešimas trečiadienio rytą atsirado feisbuke.

Papildysime.

 

 

 

Straipsnis  7 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai