Šventinė policijos suvestinė. Kūčios rajone – su dūriu į pilvą

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šventinėmis dienomis Jurbarko rajone netrūko ir alkoholio, ir vagysčių, ir dūrių į pilvą. Gruodžio 21-osios vakarą, apie 21 val., namuose, Kniečių kaime, Šimkaičių seniūnijoje, neblaivus (3,14 prom.) vyras (g. 1975 m.), grasino susidorojimu neblaiviai (1,57 prom.) savo žmonai (g. 1975 m.). Įtariamasis sulaikytas.

 

 

Gruodžio 22 dieną, apie 11 val., vyras (g. 1963 m.), gyvenantis Kaune, atvykęs į savo negyvenamą sodybą, esančią Šimkaičių seniūnijoje, Naukaimio kaime, rado išdaužtą namo lango stiklą ir namo viduje pasigedo benzininio grandininio pjūklo. Nuostolis 250 eurų.

 

Kūčių vakarą, apie 23.40 val., Skirsnemunės seniūnijoje, Žvyrių kaime, išgertuvių metu, kilusio konflikto metu buvo sužalotas vyras (g. 1992 m.) gyvenantis toje pačioje Skirsnemunės seniūnijoje. Jurbarko rajono ligoninėje nukentėjusiajam nustatyta pilvo kiauryminė žaizda, jis operuotas, paguldytas į Jurbarko ligoninę stebėjimui.

 

Gruodžio 26 dieną, apie 11 val., gautas vyro (g. 1989 m.) pranešimas, kad tą pačią dieną apie 2 val. Jurbarke V. Kudirkos g., automobilių stovėjimo aikštelėje, pulteliu atrakinęs nuosavą automobilį „BMW 320“, jis pajuto smūgį į galvą ir prarado sąmonę. Atsigavęs pastebėjo, kad pavogtas jo automobilis, kuriame buvo palikta rankinė su įvairiais asmens dokumentais ir mobiliojo ryšio telefonas. Nuostolis – 4 250 eurų. Tą pačią dieną apie 03.10 val. minėtas automobilis rastas Jurbarke Vytauto Didžiojo g. po eismo įvykio.

 

Marijampolės apskrities VPK inf.

 

Gruodžio 26 dieną, apie 14.30 val., iš namų, esančių Jurbarke Lauko g., išėjo ir iki šiol negrįžo nepilnametis (gim. 2002 m.). Kur šiuo metu galėtų būti, artimieji nežino.

 

 

 

 

 

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai