Šįryt iš griovio vaduotas autobusas

   
Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šiandien, sausio 30-osios rytą, iš Jurbarko į Stakius per Raudonę važiavęs autobusas maršrutą baigė vos per plauką išvengęs rimtos nelaimės. Prasilenkdamas su pienovežiu autobusas nuslydo nuo kelkraščio ir atsidūrė griovyje. Kaip informavo „Jurbarko autobusų parko“ direktorius Arvydas Štulas, autobusu autoįvykio metu važiavo du keleiviai, atsipirkę, kaip ir vairuotojas, išgąsčiu. Transporto priemonė nesugadinta.

Autobusą iš griovio ištraukti pavyko tik per dvi valandas. Vietos ūkininko bandymas traktoriumi ištraukti transporto priemonę nebuvo sėkmingas, teko kviesti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos automobilį. Jurbarko kelių tarnyba atsiuntė greiderį. Ir tik viso ekipažo dėka autobusas buvo ištrauktas iš griovio.

Vieną keleivį parvežė „Jurbarko autobusų parko“ darbuotoja, kitas sugrįžo su tuo pačiu iš sniegyno išvaduotu autobusu.

Pasak A. Štulo, eismo sąlygos rajono  keliuose prastos. Dėl susidariusių pusnynų ir nevalytų rajono kelių kai kurie maršrutai koreguojami – jei autobusas nepravažiuoja, neužsuka į kai kuriuos maršrute numatytus kaimus.  Autobusai dėl nenuvalytų kelių yra aplenkę Tolbučius, Vertimus ir Jūravą. Sudėtinga privažiuoti ir į stoteles, jos nenuvalytos. Dėl slidaus ir nenuvalyto patiriami nepatogumai – šiųmetinės žiemos išbandymas.

Straipsnis  4 komentarų
Reklama: skelbimai

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai