Šimkaičiuose vaikų teisių apsaugos pareigūnai iš šeimos paėmė nepilnametę

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Spalio 31 dienos naktį namuose, esančiuose Šimkaičių miestelyje, 41 metų moteris sumušė savo nepilnametę dukrą (gim. 2003 m.), taip sukeldama jai fizinį skausmą.

 

Motina nesulaikyta, nepilnametė buvo paimta Tauragės vaikų teisių apsaugos tarnybos pareigūnų ir išvežta į vaikų namus. Tokia informacija skelbiama Marijampolės apskrities VPK suvestinėje.

"Mūsų laikui" telefonu gauti komentaro iš Tauragės vaikų teisių apsaugos tarnybos skyriaus nepavyko. Tarnybos politika tokia, kad į visus klausimus žiniasklaidai atsako atstovė spaudai.

Laikinai Tauragės vaikų teisių apsaugos tarnybos skyriaus vedėjos pareigas einanti Birutė Sragauskienė "Mūsų laikui" penktadienį paaiškino, kad į visus panašius klausimus atsako  valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos atstovė spaudai, kuriai ir pasiūlė nusiųsti klausimus elektroniniu paštu.

 

Kaip skelbia 15min.lt,  iš viso laikinoji globa nuo 2018 m. liepos 1 d. šalyje nustatyta 572 vaikams. Palyginimui, nuo 2017 m. liepos 1 d. iki spalio 22 d. laikinoji globa (rūpyba) nustatyta 710 vaikų.

Atnaujinsime, kai tik gausime atsakymus.

 

 

Straipsnis  0 komentarų

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai