Policijos viršininkas A. Dumčius: dabar nesaugiausia socialiniuose tinkluose

   
Straipsnis  10 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Dabar nesaugausia internetinėje erdvėje, socialiniuose tinkluose, kur atvirai propaguojamas ir toleruojamas smurtas, neapykanta, patyčios. Puikiai suprantame, kad vaikai gyvena socialiniuose tinkluose ir kad mūsų straipsnius, komentarus skaito vaikai. Suaugę žmonės turėtų atsakingiau reikšti mintis, informaciją pateikti kuo teisingesnę, neiškraipytą, kad būtų kuo mažiau neteisingų pamąstymų, pasvarstymų“, - kalbėjo rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius, pridurdamas, kad komentarai, gandai, iškraipyta pagražinta informacija plačiai pasklinda ir sukuria nesaugumo Jurbarko mieste jausmą.

 

Pirmadienį rajono savivaldybės mažojoje salėje įvyko dar vienas pasitarimas dėl Jurbarką sukrėtusio nepilnamečių smurto protrūkio. Prie vieno stalo birželio 3-iosios rytą susitiko, diskutavo rajono vadovai, Seimo narys, rajono policijos komisariato viršininkas ir bendruomenės pareigūnas, gimnazijų vadovai, seniūnai, vaiko teisių apsaugos atstovai. Tąkart svarstė ir dėliojo konkrečius sprendimus, kaip užkirsti kelią tokiems įvykiams, kaip suvaldyti panašias situacijas. Susitikimo metu policijos komisariato viršininkas A. Dumčius paneigė viešoje erdvėje, komentaruose pasklidusius gandus apie neva Jurbarką pasiekusią didelę narkotikų siuntą.

„Nėra tokio miesto, kuriame nebūtų tų narkotinių medžiagų, bet mes nematome ir neturime tokios informacijos, kad šiuo metu Jurbarko mieste padidėjo narkotinių medžiagų, ar yra gauta didelė siunta“, - patikino A. Dumčius. Paklausus, iš kur komentarai apie tai, kad „prie bendrabučių už 6 eurus galima nusipirkti tabletę“, policijos viršininkas patikino, kad tokie gandai sklinda per socialinius tinklus ir juos skleidžia Jurbarke negyvenantys žmonės.  Anot A. Dumčiaus, rajono policija nesulaukusi nė vieno skambučio dėl narkotinių medžiagų Jurbarke. „Iš žmonių sulaukiame daug pilietiškos informacijos ir skambučių, bet būtent apie neblaivius vairuotojus, apie akcizinių prekių prekybą ar kitus dalykus. O apie narkotines medžiagas tokių skambučių nesulaukiame. Jei narkotikai būtų paplitę, tikrai gautume. Nėra ko slėpti. Jei praneša apie neblaivų vairuotoją, tai lygiai taip pat praneštų, kad prekiauja narkotinėmis medžiagomis“, - tikino A. Dumčius. Visą straipsnį rasite "Mūsų laikas" laikraštyje.

 

 

Straipsnis  10 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai