Reklama: Muras

Policijos pareigūnai įspėja – sukčiai nesnaudžia. Jokiu būdu nespauskite gautos melagingos nuorodos!

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Nuo 2022 metų pradžios (per 4 mėn.) iš viso Marijampolės apskrityje pradėti 46 ikiteisminiai tyrimai dėl sukčiavimo pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnį. Marijampolės VPK pradėta 20 ikiteisminių tyrimų, Jurbarko r. PK – 5, Kalvarijos PK – 8, Kazlų Rūdos PK – 1, Šakių r. PK – 4, Vilkaviškio r. PK – 8.

Pareigūnai pastebi, kad šios nusikalstamos veikos intensyvėja, todėl ragina gyventojus būti budriais ir neleisti sukčiams pasinaudoti Jūsų patiklumu.

Pareigūnai prašo gyventojų neaktyvuoti siunčiamų fiktyvių nuorodų ir jokiu būdu neatskleisti savo asmeninės informacijos - prisijungimo prie interneto banko duomenų, slaptažodžių, Smart-ID kodų.

Atminkite, kad bankas savo klientams SMS žinučių su aktyviomis nuorodomis į interneto banką nesiunčia ir niekada neprašo atskleisti konfidencialių duomenų.

Neskubėkite spausti atsiųstų nuorodų! Daug patikimiau ir saugiau, jei prie banko svetainės prisijungsite jums įprastu būdu, o ne per atsiųstas nuorodas, nes vienas neatsargus mygtuko paspaudimas gali pridaryti labai daug žalos.

Būkite atidūs!

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai