Policija ieško motorolerį partrenkusio ir iš įvykio vietos pabėgusio automobilio vairuotojo

Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Liepos 22 dienos, apie 21 val., vaikinas motoroleriu suko į dešinę, į Smalininkus pradėjo anksčiau lėtinti, rodyti posūkį, persirikiavo dešiniau. Kol jis suko, automobilis, važiavęs iš paskos, trenkėsi jam į galą. Vaikinas nukrito nuo motorolerio. Dar bandė keltis ir pažiūrėti, kas jį partrenkė, bet nepavyko. Automobilio vairuotojas ne tik sukėlė avariją, bet ir pabėgo iš eismo įvykio vietos, palikęs vaikiną gulėti ant asfalto. Vaikinas, krisdamas nuo motorolerio, gan stipriai nusibrozdino koją. Motoroleris gerokai aplamdytas - sulankstytas galinis tiltas, pakojis, nukritusi visa priekinė lempa. Apie šį įvykį policija informuota. Tokią istoriją „Mūsų laikui“ papasakojo šio įvykio liudininkas. Redakcija susisiekė su policija ir paprašė pakomentuoti šį įvykį.

 

Marijampolės apskr. VPK Valdymo organizavimo skyriaus vedėjas Raimundas Marcinkevičius „Mūsų laikui“ patvirtino, kad dėl šio įvykio yra pradėta administracinė teisena ir vyksta tyrimas. „Kol kas iš eismo įvykio vietos pasišalinęs vairuotojas nenustatytas. Komentuoti, kas kaltas, kol kas anksti, nes vyksta tyrimas“, - sakė jis. Vairuotojams primenama, kad pasitraukimas iš eismo įvykio, su kuriuo jis yra susijęs, vietos, kai padaryta žala neviršija 750 eurų sumos, užtraukia piniginę baudą nuo 600 iki 850 eurų bei gresia teisių atėmimas nuo vienerių iki trejų metų. Kai padaryta žala viršija nurodytą sumą, gresia bauda nuo 850 iki 1500 eurų ir vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo metų iki trejų.

 

Ką svarbu žinoti motorolerių vairuotojams

Kad motorolerių ir motociklų vairuotojai netaptų eismo įvykių kaltininkais, policija primena jų pareigas. Jie turi važiuoti kuo arčiau dešiniojo eismo juostos krašto ir draudžiantį važiuoti eismo juosta vienas šalia kito. Taip pat patartina vienas nuo kito laikytis saugaus atstumo, kad esant reikalui būtų galima laiku ir saugiai sustoti. Taip pat motociklų ir motorolerių vairuotojai turi nepamiršti jų transporto priemonėms nustatytų techninių reikalavimų, susijusių su išmetimo sistemomis ir jų keliamu triukšmu. Į tai žiūrima principingai. „Triukšmas kelia žmonių nepasitenkinimą ir transporto priemonėms, kurių skleidžiamas triukšmas akivaizdžiai viršys nustatytus dydžius, bus anuliuojamos techninės apžiūros“, - „Mūsų laikui“ tvirtino R. Marcinkevičius. 

Straipsnis  4 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai