Po muštynių Raudonėje dviem vyrams prireikė medikų pagalbos
Spalio 31 d. vakare, apie 21 val. 48 min., Jurbarko r., Raudonės mstl., susimušė vyrai. Konkflikto metu 43 metų vyras, taip sumušė neblaivų (1,83 prom.) 53 vyrą, kad šį teko vežti į ligoninę Kaune, o kitas, taip pat neblaivus (1,76 prom.), 26 metų vyras suteikus medicinos pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 5 p. dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.


























o mokytojai kaip nekvalifikuoti taip nekvalifikuoti. gali daryt erdves kokias nori o mokint nėta kam
„Tūkstantmečio mokyklos II“ – kiekvieno vaiko sėkmei