Naktį galimai padegtas rajono policijos pareigūno automobilis

   
Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Birželio 17 d. apie 23 val. 45 min. Jurbarko mieste, M. Valančiaus g., Jurbarko rajono policijos komisariato pareigūno automobilyje „Opel Omega“ (pagamintas 2002 m.), kilo gaisras, kurio metu apdegė automobilio padanga.

Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d. 

Jurbarko rajono policijos komisariato viršininkas Aivaras Dumčius nei patvirtina, nei paneigia to fakto, kad buvo pasikėsinta į policijos pareigūno automobilį. „Informacijos neteikiame kol kas, nes tai gali pakenkti tyrimui“, - ketvirtadienio rytą sakė A. Dumčius.

Susisiekus su nukentėjusiuoju policijos pareigūnu, jis patikino, kad grasinimų nebuvo sulaukęs, bet neatmeta galimybės, kad šis įvykis susijęs su jo darbu. Vyras dirba tyrėju. „Gal kažką užkabinome“, - svarstė jis.

Kaip pasakojo pareigūnas, prie apgadinto rato buvo rastas skudurų gniužulas, kuris buvo padegtas. Padanga užsidegė ir sprogo.

„Mūsų laiko“ pakalbinti daugiabučio gyventojai pasakojo, kad apie vidurnaktį išgirdo garsų sprogimą. „Ratas tikrai susprogo. Buvo toks garsas, kad baisu“, - sakė kalbinta daugiabučio gyventoja.  „Gerai, kad laiptinės durų nepadegė“, - sakė ji.

Anot pašnekovų, policijos pareigūno automobilis buvo pastatytas kaip visuomet, kieme, po langais.

Apie vidurnaktį į šį daugiabučio kiemą atskubėjo ir ugniagesiai gelbėtojai – reagavo į iškvietimą, kurį tarnyba gavo 23.52 val. Nuvykus į vietą gesinti nereikėjo – buvo užgesinęs pats savininkas.

 Anot Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Tomo Stataus, tyrimą atlieka ir Jurbarko PGT pareigūnas – renka, tikrina informaciją, susitiks su nukentėjusiuoju. Pašnekovo žodžiais, kiek jis dirba Jurbarko PGT, tokio dalyko dar nėra buvę.

 Tas, kas sunaikino ar sugadino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu arba išardydamas ar sugadindamas įrenginį ar agregatą, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, arba sunaikino, išardė ar sugadino strateginę arba svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių juridinių asmenų infrastruktūrą sudarantį turtą ar jo dalį, arba sunaikino ar sugadino didelės vertės svetimą turtą ar didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

 

Papildysime.

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai