Reklama: Laikraščio prenumerata

MIKROAUTOBUSO SĖDYNĖJE VSAT PAREIGŪNAI APTIKO GUDRIAI ĮRENGTĄ CIGAREČIŲ SLĖPTUVĘ

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Šakių rajone patikrinti sustabdytame mikroautobuse Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai rado rūkalų slėptuvę. Neteisėtą krovinį jurbarkietis vairuotojas buvo sukišęs į galinės sėdynės atlošą.

Ketvirtadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialiosios paskirties komandos pareigūnai ties Šakių rajono Sudargo kaimu patikrinti sustabdė automobilį „Volkswagen Multivan“. Mikroautobusą, pažymėtą lietuviškais registracijos numeriais, vairavo 47-erių Jurbarko rajono gyventojas.

Kontrolės metu VSAT pareigūnams kilo įtarimų, jog mašinoje gali būti gabenamas neteisėtas krovinys.

Netrukus paaiškėjo, kad nuojauta pasieniečių neapgavo: galinės sėdynės atloše rasta įmantriai įrengta ertmė, o į pačią slėptuvę patenkama atrakinus specialų užraktą. Joje rasta 240 pakelių cigarečių „Floyd Red“ , „Floyd Blue“ ir „Harvest Super Slim“. Visos rūkalų pakuotės buvo be banderolių.

Kontrabandinis krovinys ir automobilis laikinai saugomi Rociškių pasienio užkardoje. Jurbarkiškiui įteiktas šaukimas atvykti į užkardą. Vyrui už kontrabandos gabenimą gresia  bauda nuo 1 iki 4 tūkst. eurų.

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai