Keisčiausių papirkimų penketuke – ir Jurbarko atvejis

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Savo socialinio tinklo paskyroje Lietuvos policijos atstovai pasidalijo statistika, išskirtinių atvejų topu ir 2017 metų papirkimų žemėlapiu. Pasak pareigūnų, situacija Lietuvoje keičiasi: kyšis nebėra toks savaime suprantamas dalykas. 2017 metų papirkimų TOP 5-uke yra ir vienas Jurbarko rajono vairuotojas.

Papirkimų TOP 5:

1. Dvi moterys, siekdamos papirkti pareigūnę, jos darbo kabinete kaip kyšį pasiūlė perleisti vienai jų priklausančio buto nuosavybės teisę, automobilį BMW ir kelionę į Turkiją už tai, kad ji pasinaudodama savo tarnybine padėtimi paleistų Klaipėdos apskr. VPK areštinėje laikomą 1 mėnesiui suimtą vienos iš moterų vyrą bei sumažintų jų namuose kratos metu rastų narkotinių medžiagų kiekį. Pasiūlyto kyšio suma – maždaug 35 000 eurų – didžiausia policijos istorijoje.

2. Vilniuje, Vakariniame aplinkkelyje, pareigūnų sustabdytas vairuotojas (automobilį vairavo neblaivus (2,39 prom.) ir sukėlė eismo įvykį) pareigūnams kaip kyšį siūlė savo automobilį „Peugeot 206“ – tą patį, su kuriuo ir buvo sukeltas eismo įvykis.

3. Vilniaus r. Melekonių k. miško masyve pareigūnų sustabdytas vairuotojas (motociklą vairavo neblaivus, 1,32 prom.) pareigūnams siūlė kyšį – tą patį savo motociklą „Yamaha“, įvertindamas jį 700 eurų ir mobiliojo ryšio telefoną.

4. Jurbarko r. Eimučių k. sustabdytas vairuotojas (automobilį vairavo neblaivus, 3,72 prom.) pareigūnams kaip kyšį padavė nuo kaklo nusiėmęs baltos spalvos grandinėlę, nuo piršto nusimovęs baltos spalvos žiedą ir mobiliojo ryšio telefoną.

5. Sostinės 5 policijos komisariato patalpose sulaikytas vyras, siekdamas išvengti atsakomybės už grasinimą susidorojimu, tyrėjai siūlė kyšį – dėžę su suknele.Policija sako, kad gyventojai po truputį įsisąmonina, kad kyšis policijos pareigūnui nepadės, o tik pridarys daug problemų. Anot Lietuvos policijos, piliečių socialinės apklausos rodo, kad kuo jie mažiau duoda kyšių policijos pareigūnams, tuo jie labiau pasitiki Lietuvos policija.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai