Reklama: Laikraščio prenumerata

Kas darosi Jurbarke. Septintokai bandė sumušti vieną merginą

Straipsnis  39 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Tokio atvejo Jurbarko dziudo trenerė Diana Arlauskaitė nepamena nuo 1989 metų, kai pradėjo dirbti šiame mieste. Į jos treniruotes, kurios vyksta Vytauto Didžiojo progimnazijos pastatuose, antradienį įsiveržė paaugliai ir reikalavo, kad viena mergaitė išeitų su jais išsiaiškinti, „nes jie ją nori "sudubasinti'.

Vienas berniukas spjovė į veidą jos sportininkei. Kitas žadėjo mergaitę numesti nuo laiptų. „Šiaip ne taip išstūmiau juos lauk. Mergaitė stovėjo už mano nugaros, o aš juos šiaip ne taip išvijau. Tuomet jie mane koneveikė baisiausiais žodžiais. Skynė prie mokyklos augančius vilkdalgius ir metė man į veidą. Aš juos gražiai bandžiau atkalbėti, bet jie mane tokiais žodžiais iškeikė. Netgi sako, "einam vienas ant vieno". Pagriebė šalia durų stovintį veidrodį, išnešė jį lauk, sakydami, jei jums reikia jo, pasiimkite. Išmetė lauk ant žolės prie durų esančius kilimus. Uždariau duris. Tuomet jas spardė. Išėjau vėl. Norėjau vieną paauglį įsivesti į vidų ir iškviesti tėvus. Tuomet jis čiupo šalia stovėjusį dviratį ir metė į mane... Ir ta gauja laukė tos mergaitės, kada ji išeis. Iškviečiau policiją. Tuomet gauja išsilakstė. Tam vadovavo viena mergaitė. Ji ir norėjo sumušti. O tą gaują ji irgi susikvietė. Kai kurie berniukai buvo su kovinėmis pirštinėmis“, - štai kokią istoriją mums papasakojo D. Arlauskaitė. Ta gauja – apie 30 jaunuolių, daugiausiai septintokai. Vieni mokosi Naujamiesčio, kiti Vytauto Didžiojo progimnazijose.  Policijai pavardės žinomos. Pranešta ir vaikų teisių tarnybai. Net su įžūliausių pavardėmis", - sakė D. Arlauskaitė. Į redakciją užsukusi liudininkė pasakojo, kad berniukas, stebėjęs įvykį, mūvėjo ne kovines, o dviratininko pirštinėmis, o santykius atėjo aiškintis, ne smūgiais, o žodžiais.

Oficiali informacija tokia, kad gegužės 27 dieną, 15.49 val.,  Marijampolės apskr. VPK gavo pranešimą, kad Jurbarke prie mokyklos sporto klubo yra atėję paaugliai, kurie galimai nori sumušti klube sportuojančią mergaitę. Pirminiais duomenimis, pedagogė neleido iš treniruotės išeiti minėtai nepilnametei (gim. 2005 m.). Dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir paauglių konflikto su trenere buvo iškviesta policija. Šiuo metu Jurbarko r. PK atliekamas įvykio aplinkybių patikslinimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo (BK 284 str.). Jaunuoliai nepilnamečiai, jų asmenybės nustatytos. Atnaujinsime. Papildysime

Straipsnis  39 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai