Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas nušalintas nuo pareigų

Straipsnis  10 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Jurbarko rajono savivaldybėje, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nutartimi nuo rugpjūčio 1 d. trims mėnesiams nuo pareigų nušalintas Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui D. Juodaičiui bei Infrastruktūros ir turto skyriaus vyr. inžinierei Rasai Pakštaitienei pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei padėjimo iššvaistyti turtą. Taip pat įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir padėjimo iššvaistyti turtą pareikšti dviejų privačių bendrovių darbuotojams.

Antradienį STT pareigūnams atliekant ikiteisminio tyrimo veiksmus, Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Darius Juodaitis buvo sulaikytas. Trečiadienį Darius Juodaitis buvo paleistas iš sulaikymo, jam, kaip ir kitiems įtariamiesiems, skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir nebendrauti su nustatytais asmenimis.

Tiriamos aplinkybės dėl viešojo pirkimo pagrindu sudarytos sutarties vykdymo, galimai pažeidžiant nustatytą tvarką bei suklastojus dokumentus savivaldybės lėšomis apmokėjus už netinkamai atliktus statybos darbus.

Tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Rugpjūčio 1 dieną D. Juodaitis savo feisbuko paskyroje išplatino pareiškimą. "Sveiki, kas spėjote pasiilgti. Jaučiuosi gerai, tiek kiek tai įmanoma – savijautą pataiso Jūsų žinutės, skambučiai, palaikymas ir, neslėpsiu, vaistai. Nuo vakar vakaro esu laisvas, paleido, neišlaikius skirto sulaikymo termino, nors pasinaudojau teise parodymus duoti vėliau. Noriu, kad žinotumėte, niekada negali žinoti, kur, kada pakliūsi, tai pajutau, išgyvenau iš ir mano Jurgita. Tai dieviškai stipri, protinga ir tvirta moteris. Myliu ir dėkoju. Šiandien susitinku su man atstovausiančios advokatų kontoros advokatais. Kainuos nervų ir pinigų, bet, vis dar tikiu, kad visa tiesa bus išaiškinta ir ją paaiškinsiu dabar. Kol kas kalbėti galiu tik su advokatu ir pareigūnais. Esu 3 mėnesiams nušalintas nuo užimamų pareigų, sprendimą skųsiu. Teisinių argumentų – pakankamai, koks bus teismo sprendimas – pamatysime. Šiandien kreipiausi į TS-LKD politinę partiją dėl mano narystės sustabdymo, nes nenoriu, kad partija, kuriai priklausau ir kuri mane delegavo į šias pareigas būtų siejama su mano asmeniu, kurio atžvilgiu atliekamas ikiteisminis tyrimas."

Straipsnis  10 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai