Jurbarke prie vairo įkliuvo neblaivi moteris
Rugsėjo 8 d., apie 13.58 val., Jurbarke, Kauno gatvėje, policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Seat“. Transporto priemonę vairavo 36 metų moteris. Patikrinus blaivumą jai nustatytas 1,59 promilės girtumas.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 281-1 straipsnio 1 dalį. Pagal šį straipsnį už vairavimą esant neblaiviam, kai nustatytas daugiau nei 1,5 promilės girtumas, gresia baudžiamoji atsakomybė. Teismas gali skirti baudą, areštą arba laisvės atėmimą iki vienerių metų, taip pat – teisės vairuoti atėmimą.
Policija primena, kad vairavimas išgėrus kelia rimtą grėsmę tiek pačiam vairuotojui, tiek kitiems eismo dalyviams.


























žinoma detektorius būtų apšlapinęs ugnies židinį ir nelaimės būtų išvengta...
Greičiuose sudegė sodo namelis