Įvykis Šimkaičiuose. Bėgliams apgauti policijos pareigūnų nepavyko

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sausio 31 dieną, apie 17.15 val., Šimkaičių kaime policijos pareigūnų stabdomas nestojo automobilis „VW Golf“ ir, padidinęs greitį, nuvažiavo.

 

Persekiojant nestojusį automobilį, policijos pareigūnai pastebėjo, kad automobiliu važiavę asmenys pro langą į griovį išmetė maišą ir, kiek pavažiavę, sustojo. Griovyje rastas maišas, kuriame buvo į drabužį įvyniotas išardytas vieno vamzdžio lygiavamzdis šaunamasis ginklas. Automobiliu važiavę vyras (g. 1966 m.) ir vyras (g. 1982 m.) uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 253 str. 1 d.

Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Tas, kas neturėdamas leidimo gamino, įgijo, laikė, nešiojo, gabeno ar realizavo šaunamąjį ginklą, šaudmenis, sprogmenis ar sprogstamąsias medžiagas, baudžiamas areštu arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

 

 

Pavogė priekinius žibintus

Sausio 31 dieną, apie 07.30 val., Jurbarke Dariaus ir Girėno g. vyras pastebėjo, kad po nakties buvo pavogti jam priklausančio automobilio BMW 525 D (2005 metų) priekiniai žibintai bei išdaužtas šoninis kairės pusės langas. Nuostolis 800 eurų.

 

Marijampolės apsk. VPK inf.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai