Įtariamoji keturiolikmetė grįš namo – nužudyto jaunuolio šeimai (advokatui) renkamos lėšos

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kardomoji priemonė – elektroninė apykojė – gresia jau antram nepilnamečiui Jurbarko mieste. Aštuoniolikmečio jaunuolio nužudymu įtariama ir sulaikyta keturiolikmetė kitą savaitę bus paleista namo. 

„Ikiteisminis tyrimas tebevyksta, atliekami ir planuojami įvairūs ikiteisminio tyrimo proceso veiksmai. Šiuo metu ikiteisminiame tyrime yra du įtariamieji. Dėl keturiolikmetės kardomosios priemonės prokuroras kreipėsi į teismą dėl suėmimo pratęsimo, tačiau teismo sprendimu suėmimas nepratęstas.  Kitam įtariamajam yra pratęstas suėmimas“, – „Mūsų laiką“ informavo Lietuvos Respublikos generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė I. Bočkienė. Prokuratūra patvirtino, kad birželio 24 dieną baigiasi keturiolikmetės suėmimo terminas.Nepilnametei jurbarkietei, kaip ir kitoje byloje žiauriu merginos sumušimu ir pasikėsinimu išprievartauti  įtariamam septyniolikmečiui, bus taikoma intensyvi priežiūra. Tuo tarpu kitas įtariamasis, buvęs nužudytojo vaikino draugas, kartu sulaikytas su keturiolikmete, ir toliau liks suimtas. Nepilnametei suėmimo nepratęsus, feisbuke pasirodė laiškas, kuriame prašoma paramos nukentėjusiai šeimai, kad ši galėtų nusisamdyti advokatą. 

 

„NUOŠIRDUS PAGALBOS PRAŠYMAS!!!Ne vieną iš musų sukrėtė gegužės 9 d. įvykdytas nusikaltimas Jurbarke. Du nepilnamečiai įtariami nužudę jaunuolį. 17m. vaikinas toliau lieka suimtas,tačiau 14 metų bendrininkė išleista į laisvę su elektronine apykoja.Sunku įsivaizduoti ką išgyvena žuvusio jaunuolio mama.Tačiau nepaisant to,jog jai beprotiškai skaudu,ji turi kovoti,kad būtų įvykdytas teisingumas. Kad tie,kas padarė šį nusikaltimą liktų nubausti ir byla pasiektų teismą tereikia advokato. Mamai likus vienai,finansiškai tai be galo sunku. Reikalinga suma - 1000€Tiek daug žmonių padarė stebuklą ir atėjo uždegti žvakutę už Nojų. Padarykime dar vieną stebuklą jo atminimui. Jis pats jau negali papasakoti,kas nutiko. Bet geras advokatas galėtų jį atstovauti ir pakreipti bylą tinkama linkme.Galintys ir norintys padėti galite pasidalinti šia žinute arba prisidėti finansine parama pervedant lėšas į Irenos Konovalovienės sąskaitą LT457300010071467682“ – tokiu tekstu pasidalino Indrė KR savo asmeninėje paskyroje. 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai