Iškvietė pagalbą gaisrui gesinti ir žuvo liepsnose

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Sekmadienį, lapkričio 10 d.,  01:41 val. Bendruoju pagalbos telefonu gautas pranešimas, kad Jurbarko r. sav., Jurbarkų sen., Vertimų k., Šlaito g., dega namas. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas degė atvira liepsna. Ėmus gesinti gaisrą, maždaug po valandos, rastas stipriai apdegęs namo savininko R.C., gimusio 1984 m., kūnas. Pirminiais duomenimis, vyriškis naktį atbėgo pas kaimynę prašydamas iškviesti pagalbą ir pranešdamas apie gaisrą. Po to grįžo į degančius namus. Ar šeimininkas gelbėjo turtą, ar puolė į vidų gesinti liepsnų, dabar jau niekas neatsakys. Gaisro priežastis nustatinėjama, tačiau, kaip sako Jurbarko PDT gelbėtojai, nustatyti gaisro priežastis, kai namas sudegė iki pamatų, sudėtinga. Gali būti ir netvarkinga krosnis, ir neatsargus paties šeimininko elgesys ar kitos priežastys.

Namą, kuris sudegė, buvo nusipirkę iš vaikų namų išėję du broliai. Paskutiniu metu čia gyveno vienas iš jų. Vyriškas, kaip pasakoja kaimynai, buvęs gero būdo ir visada padėdavęs, kai šie jo paprašydavo. Bendruomenė sukrėsta šios tragedijos, ieško būdų, kaip padėti pasiruošti laidotuvėms. Žuvusysis turėjo ir daugiau brolių ir seserų, augusių vaikų namuose.  

Pasak Jurbarko PGT informacijos, nuo gaisro buvo apsaugotas šalia esantis ūkinis pastatas 12 m atstumu ir lauko virtuvė 5 m atstumu.  Rytą buvo gautas dar vienas pranešimas, kad naktį gesintas gaisras gali atsinaujinti. Smilko apdegusi namo siena ir dalis apdegusios perdangos. Apsaugai nuardyta siena, dalis perdangos, perlieti vandeniu spaliai. Gaisras galutinai užgesintas. 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai