Iš koncerto Jurbarko Dainų slėnyje grįžo sumuštas

Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Vieni į masinius renginius eina kultūringai smagiai laiką praleisti, kiti - pasimušti. Penktadienio vakarą Jurbarko Dainų slėnyje vykusį "Mano vasara" koncertą vienas vaikinas prisimins su kartėliu. 

Policijos suvestinėje skelbiama, kad liepos 31 d., apie 23 val. Dainų slėnyje vykusioje šventėje jaunuolį (gim. 2000 m.), kuriam nustatytas 1,03 prom. girtumas, sumušė jam nepažįstamas asmuo ir pabėgo. Įvykio vietoje asmuo nesulaikytas. Paskutinę liepos mėnesio dieną Dainų slėnyje vyko 10-asis "Mano vasara" koncertas, prasidėjęs 19 val. Susirinkusiems dainavo Valdas Lacko, 2 Donatai, Gintarė Karaliūnaitė, Husarai, Žemaitukai, Funky. 

Policijos suvestinėje fiksuojamas dar vienas įvykis. Liepos 31 d. apie 17 val. iš vaikų globos namų, esančių Viešvilės mstl., pasišalino ir iki šiol negrįžo globotinė (gim. 2006 m.). Mergina yra apie 150 cm. ūgio, apie 45 kg svorio, juodi lygūs plaukai iki pečių. Apsirengusi šviesiai mėlynais plėšytais džinsais, tamsiai mėlynu džemperiu, ant kurio iš priekio yra užrašas ADIDAS, avėjo juodais sportiniais bateliais.

 Marijampolės apsk. VPK inf.

Straipsnis  7 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai