Gavusi SMS apie tariamą baudą, moteris neteko per 1,5 tūkst. Eur
Gegužės 22 d. policijoje gautas 58 metų moters pareiškimas, kad ji, tą pačią dieną gavusi SMS žinutę apie tariamą baudą už greičio viršijimą, paspaudė žinutėje buvusią nuorodą ir suvedė savo prisijungimo prie internetinės bankininkystės duomenis. Vėliau patikrinusi savo sąskaitą el. banke, moteris pastebėjo, kad iš sąskaitos nuskaityti 1663 eurai. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 182 str. dėl sukčiavimo.


























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo