Gaisras Jakaičiuose: ugnis apgadino apie 150 kg šviežios mėsos

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ugniagesiai iš Bendrojo pagalbos centro pirmadienio naktį gavo pranešimą, kad Skirsnemunės seniūnijoje, Jakaičių kaime, dega namas. Atvira liepsna degusiame mediniame pastate įrengtos trys patalpos (du garažai ir vasaros virtuvė), stogas dengtas skarda. Ugniagesiai į vietą atvyko ir gesinti pradėjo 00.48 val. ir dirbo iki paryčių, maždaug 4 val. ryto. Buvo nutiesta magistralinė linija apie 60 m, vanduo tiekiamas iš dirbtinio vandens telkinio.

 

Pastate stovėjo dvi statinės kurui laikyti. Viena statinė tuščia, kitoje – apie 600 l dyzelinio kuro. Pastebėjus, kad iš statinės per skylę teka kuras, skylė užkimšta. Iš pastato išnešti 3 dujų balionai.

Nudegė ir nuardyta apie 20 kv. m perdangos, apdegė stogo konstrukcijos, deformuota stogo danga. Sudegė palėpėje buvusios 6 padangos ir 8 padangos su ratlankiais. Aprūko ir sulieti vandeniu virtuvėje esantys namų apyvokos daiktai, sugadinta 150 kg šviežios mėsos. Sugadinti garažuose buvę daiktai: suvirinimo aparatas, žoliapjovė, benzopjūklas, grandininis pjūklas, 2 perforatoriai, 2 kampiniai šlifuokliai, vandens siurblys.  Ugniagesiams pavyko išsaugoti du pastatus: dviejų aukštų medinį gyvenamąjį namą ir medinį ūkinį su garažu. Atstumas nuo gaisravietės iki išsaugotų pastatų buvo vos šeši metrai.

Kaip „Mūsų laikui“ komentavo Jurbarko priešgaisrinė gelbėjimo tarnybos viršininkas Tomas Statkus, labiausiai tikėtina šio gaisro priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

 

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai