Degė namai, balkonai ir miškai, ugniagesiams teko gelbėti skendusius vyrus (gaisras kilo ir Jurbarko rajone)

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 232 gaisrų ir atliko 104 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu trys žmonės buvo traumuoti. Liepsnose žuvo vienas šuo ir dvi katės. Taip pat ugniagesiams teko talkinant miškininkams, buvo gesinti 17 miško ir miško paklotės gaisrų Ugniagesiams teko skubėti gesinti didelio gaisro ir Jurbarko rajone.

Sekmadienį, 17.00 val., gautas pranešimas apie gaisrą Jurbarko rajone, Jurbarkų seniūnijoje, Greičių kaime, Greičių 2-ojoje gatvėje. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas ir lengvasis automobilis degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė automobilis, dalis stogo, apdegė palėpė ir namų apyvokos daiktai, aprūko pirmojo aukšto patalpos.  

Kiti gaisrai šalyje:

Penktadienį, 8.32  val., Telšiuose, Mažojoje Kalno gatvėje, liepsnojo medinio daugiabučio gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams, į lauką išvestą moterį apžiūrėjo medikai. Gaisro metu sudegė dalis stogo, išdegė butas antrame aukšte. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

10.09 val., gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Pakuonio seniūnijoje, Pakuonio miestelyje, Vėjo gatvėje užsidegė namo terasa. Gesindamas gaisrą, namo savininkas apdegė galvą ir rankas, žmogus  išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė terasos stogas.

17.49 val., Šiauliuose, Pramonės gatvėje, angare kilo gaisras, kur buvo laikoma apie 700 kub. m  buitinių atliekų. Gaisro gesinimas tęsėsi ilgiau nei 8 valandas. Įmonės darbininkai traktoriumi kasė atliekas, jas vežė į lauką, ten jos buvo perpilamos vandeniu.

23.12 val. Ignalinos rajone, Didžiasalio seniūnijoje, Didžiasalio kaime, Agarinio gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name degė butas. Ugniagesiai gelbėtojai iš dūmuose skendinčio buto į lauką išnešė vyrą ir perdavė medikams. Greitosios pagalbos medikai jį išgabeno į ligoninę. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko butas ir laiptinė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienio naktį, 0.46 val., buvo gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name atvira liepsna dega balkonas. Ugniagesiai iš buto išvedė moterį. Gaisro metu balkone apdegė skalbyklė. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, 14.02 val., gaisras kilo Panevėžyje, Klaipėdos gatvės daugiabučiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, septintame aukšte atvira liepsna degė balkonas. Gaisro metu sudegė  mediniai balkono rėmai, išdužo balkono ir kambario langų stiklai. Bute rasti nugaišę šuo ir katė. Nuo krintančių žarijų trečio aukšto balkone užsidegė grindų kilimėlis.

15.53 val., ugniagesiams teko skubėti į Kelmės rajone, Liolių seniūnijoje, Nepriklausomybės gatvėje kilusį gaisrą mobiliame namelyje. Ugnis nusiaubė namelį, sudegė viduje buvęs katinas. Pavyko apsaugoti greta gaisravietės esančius ūkinį pastatą ir malkinę.

19.54 val., gaisras kilo Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, Toliejų kaime, Toliejų gatvėje. Daugiabučio gyvenamojo namo antro aukšto bute degė lova.  Į lauką buvo išvestas vyras. Gaisro metu apdegė kambarys, baldai ir namų apyvokos daiktai.

Sekmadienį, 12.09 val., buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Riogliškių kaime, Kriūkų plente, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė  namas, ūkinis pastatas ir greta esantis miškas. Gaisro metu sudegė rastinis dviejų aukštų namas,  nebaigtas statyti trijų aukštų namas, šalia stovėjęs medinis ūkinis pastatas ir jame įrengtas garažas, viduje buvę du automobiliai. Nuo karščio apsilydė dviejų šalia stovėjusių pastatų plastikinės apdailos lentelės, išdegė apie 1 ha miško.

14.04 val., gaisras kilo mediniame gyvenamajame name Vilniaus rajone, Maišiagalos miestelyje, Mokyklos gatvėje. Gaisro metu namas sudegė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

14.52 val. Klaipėdos rajone, Priekulės seniūnijoje, Stragnų II kaime, Tilto gatvėje atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gesindamas gaisrą, rankas apdegė vyras. Gaisro metu sudegė pastatas, šalia jo buvusi mediena, apdegė ūkio reikmenys, išdegė žolė.

Ugniagesiams teko skubėti ir į gelbėjimo darbus. Penktadienį, 14.18 val., buvo gautas pranešimas, kad Druskininkų savivaldybėje, Leipalingio seniūnijoje, Gailiūnų kaime, Vyšnyno gatvėje esančiame tvenkinyje maudęsis vyras paniro po vandeniu ir nebeišneria. Ugniagesiai vyrą iš vandens iškėlė, jis buvo atgaivintas ir perduotas medikams. Žmogus išgabentas į ligoninę.

Šeštadienį, 13.24 val., Šilutės rajone, Melioratorių alėjoje ugniagesių pagalbos prireikė vaikui, kuris susižalojo lipdamas per tvorą. Ugniagesiai berniuką perdavė medikams.

19. 35 val. buvo gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Jūžintų seniūnijoje, Jūžintų miestelyje, vandens telkinyje rastas skenduolis. Jį ištraukė ugniagesiai.

Sekmadienį, 18.07 val., pranešta, kad Telšių rajone, Varnių seniūnijoje, Varnelių kaime, Vykinto gatvėje, tvenkinyje skęsta vyras. Ugniagesiai tvenkinyje 15 m atstumu nuo kranto, 5 metrų gylyje rado nuskendusį žmogų.  Vyrui medikai konstatavo mirtį.

Šeštadienį Palangoje ugniagesiai išvadavo kiro jauniklį iš namo lietvamzdžio, o sekmadienį Vilniuje varniuką ištraukė iš namo ventiliacijos šachtos. Abu paukščiai paleisti į laisvę.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentto inf.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Asociatyvi

Šeštadienio rytą – smurtas Girdžiuose  0

Kazikėnų kaimo gyventojai terorizuojami toliau

Kazikėnų kaimo gyventojai terorizuojami toliau  2

Penktadienio naktis Kazikėnų k. buvo nerami

Penktadienio naktis Kazikėnų k. buvo nerami  1

Neblaivus vyras sukėlė nemalonumų

Neblaivus vyras sukėlė nemalonumų  0

Jurbarke neblaivus vyras smurtavo prieš moterį

Jurbarke neblaivus vyras smurtavo prieš moterį  0

Jurbarke sulaikyti asmenys, vykdę turtinius nusikaltimus

Jurbarke sulaikyti asmenys, vykdę turtinius nusikaltimus  0

Įsiskolino už mobiliojo ryšio planą, o apie tai net nežinojo

Įsiskolino už mobiliojo ryšio planą, o apie tai net nežinojo  0

Vertimuose iš namų išėjo nepilnametė ir iki šiol nesugrįžo

Vertimuose iš namų išėjo nepilnametė ir iki šiol nesugrįžo  0

Jurbarkietis sės į teisiamųjų suolą – nusprendė pašalinti šunų balso stygas, kad šie nelotų

Jurbarkietis sės į teisiamųjų suolą – nusprendė pašalinti šunų balso stygas, kad šie nelotų  0

Viešvilėje sulaikytas smurtavęs vaikinas

Viešvilėje sulaikytas smurtavęs vaikinas  0

Kiduliuose siaučia vagys

Kiduliuose siaučia vagys  0

Keturračio avarija. Asociatyvi nuotrauka

Po girto vyro vairuojamo keturračio avarijos keleivis atsidūrė ligoninėje  0

Neblaivių šeimos narių konfliktas baigėsi areštinėje

Neblaivių šeimos narių konfliktas baigėsi areštinėje  0

Jurbarke – galimai pavogtas traktorius, Vadžgiryje – girtutėlė traktoristė

Jurbarke – galimai pavogtas traktorius, Vadžgiryje – girtutėlė traktoristė  0

Eismo įvykis miesto centre – sužalota moteris

Eismo įvykis miesto centre – sužalota moteris  0

Paramedikams vyro gyvybės išgelbėti nepavyko

Paramedikams vyro gyvybės išgelbėti nepavyko  0

policija

Girdžiuose sulaikytas girtas vairuotojas  0

Penktadienį Kazikėnų kaime buvo neramu

Penktadienį Kazikėnų kaime buvo neramu  0

Bandė įregistruoti automobilį turintį klastojimų požymių

Bandė įregistruoti automobilį turintį klastojimų požymių  0

asociatyvi

Neblaivi moteris smurtavo prieš neblaivų vyrą  0

Jurbarke įkliuvo du neblaivūs vairuotojai

Jurbarke įkliuvo du neblaivūs vairuotojai  0

Kriminalistai išardė narkotikų platinimo tinklą, veikusį ir Jurbarke

Kriminalistai išardė narkotikų platinimo tinklą, veikusį ir Jurbarke  0

Asociatyvi

Jurbarke vyras smurtavo prieš moterį  0

Žodinis konfliktas peraugo į smurtą

Žodinis konfliktas peraugo į smurtą  0

Mūsų partneriai