Degė namai, balkonai ir miškai, ugniagesiams teko gelbėti skendusius vyrus (gaisras kilo ir Jurbarko rajone)

Straipsnis  4 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Per praėjusias 3 paras šalies ugniagesiai gelbėtojai vyko gesinti 232 gaisrų ir atliko 104 gelbėjimo darbus. Gaisrų metu trys žmonės buvo traumuoti. Liepsnose žuvo vienas šuo ir dvi katės. Taip pat ugniagesiams teko talkinant miškininkams, buvo gesinti 17 miško ir miško paklotės gaisrų Ugniagesiams teko skubėti gesinti didelio gaisro ir Jurbarko rajone.

Sekmadienį, 17.00 val., gautas pranešimas apie gaisrą Jurbarko rajone, Jurbarkų seniūnijoje, Greičių kaime, Greičių 2-ojoje gatvėje. Atvykus ugniagesiams, gyvenamasis namas ir lengvasis automobilis degė atvira liepsna. Gaisro metu sudegė automobilis, dalis stogo, apdegė palėpė ir namų apyvokos daiktai, aprūko pirmojo aukšto patalpos.  

Kiti gaisrai šalyje:

Penktadienį, 8.32  val., Telšiuose, Mažojoje Kalno gatvėje, liepsnojo medinio daugiabučio gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams, į lauką išvestą moterį apžiūrėjo medikai. Gaisro metu sudegė dalis stogo, išdegė butas antrame aukšte. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

10.09 val., gautas pranešimas, kad Prienų rajone, Pakuonio seniūnijoje, Pakuonio miestelyje, Vėjo gatvėje užsidegė namo terasa. Gesindamas gaisrą, namo savininkas apdegė galvą ir rankas, žmogus  išvežtas į ligoninę. Gaisro metu apdegė terasos stogas.

17.49 val., Šiauliuose, Pramonės gatvėje, angare kilo gaisras, kur buvo laikoma apie 700 kub. m  buitinių atliekų. Gaisro gesinimas tęsėsi ilgiau nei 8 valandas. Įmonės darbininkai traktoriumi kasė atliekas, jas vežė į lauką, ten jos buvo perpilamos vandeniu.

23.12 val. Ignalinos rajone, Didžiasalio seniūnijoje, Didžiasalio kaime, Agarinio gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name degė butas. Ugniagesiai gelbėtojai iš dūmuose skendinčio buto į lauką išnešė vyrą ir perdavė medikams. Greitosios pagalbos medikai jį išgabeno į ligoninę. Gaisro metu išdegė kambarys, aprūko butas ir laiptinė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

Šeštadienio naktį, 0.46 val., buvo gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Kniaudiškių gatvėje, daugiabučiame gyvenamajame name atvira liepsna dega balkonas. Ugniagesiai iš buto išvedė moterį. Gaisro metu balkone apdegė skalbyklė. Dūmų detektoriaus bute nebuvo.

Šeštadienį, 14.02 val., gaisras kilo Panevėžyje, Klaipėdos gatvės daugiabučiame gyvenamajame name. Atvykus ugniagesiams, septintame aukšte atvira liepsna degė balkonas. Gaisro metu sudegė  mediniai balkono rėmai, išdužo balkono ir kambario langų stiklai. Bute rasti nugaišę šuo ir katė. Nuo krintančių žarijų trečio aukšto balkone užsidegė grindų kilimėlis.

15.53 val., ugniagesiams teko skubėti į Kelmės rajone, Liolių seniūnijoje, Nepriklausomybės gatvėje kilusį gaisrą mobiliame namelyje. Ugnis nusiaubė namelį, sudegė viduje buvęs katinas. Pavyko apsaugoti greta gaisravietės esančius ūkinį pastatą ir malkinę.

19.54 val., gaisras kilo Molėtų rajone, Čiulėnų seniūnijoje, Toliejų kaime, Toliejų gatvėje. Daugiabučio gyvenamojo namo antro aukšto bute degė lova.  Į lauką buvo išvestas vyras. Gaisro metu apdegė kambarys, baldai ir namų apyvokos daiktai.

Sekmadienį, 12.09 val., buvo gautas pranešimas, kad Kauno rajone, Zapyškio seniūnijoje, Riogliškių kaime, Kriūkų plente, dega gyvenamasis namas. Atvykus ugniagesiams, atvira liepsna degė  namas, ūkinis pastatas ir greta esantis miškas. Gaisro metu sudegė rastinis dviejų aukštų namas,  nebaigtas statyti trijų aukštų namas, šalia stovėjęs medinis ūkinis pastatas ir jame įrengtas garažas, viduje buvę du automobiliai. Nuo karščio apsilydė dviejų šalia stovėjusių pastatų plastikinės apdailos lentelės, išdegė apie 1 ha miško.

14.04 val., gaisras kilo mediniame gyvenamajame name Vilniaus rajone, Maišiagalos miestelyje, Mokyklos gatvėje. Gaisro metu namas sudegė. Dūmų detektoriaus name nebuvo.

14.52 val. Klaipėdos rajone, Priekulės seniūnijoje, Stragnų II kaime, Tilto gatvėje atvira liepsna degė ūkinis pastatas. Gesindamas gaisrą, rankas apdegė vyras. Gaisro metu sudegė pastatas, šalia jo buvusi mediena, apdegė ūkio reikmenys, išdegė žolė.

Ugniagesiams teko skubėti ir į gelbėjimo darbus. Penktadienį, 14.18 val., buvo gautas pranešimas, kad Druskininkų savivaldybėje, Leipalingio seniūnijoje, Gailiūnų kaime, Vyšnyno gatvėje esančiame tvenkinyje maudęsis vyras paniro po vandeniu ir nebeišneria. Ugniagesiai vyrą iš vandens iškėlė, jis buvo atgaivintas ir perduotas medikams. Žmogus išgabentas į ligoninę.

Šeštadienį, 13.24 val., Šilutės rajone, Melioratorių alėjoje ugniagesių pagalbos prireikė vaikui, kuris susižalojo lipdamas per tvorą. Ugniagesiai berniuką perdavė medikams.

19. 35 val. buvo gautas pranešimas, kad Rokiškio rajone, Jūžintų seniūnijoje, Jūžintų miestelyje, vandens telkinyje rastas skenduolis. Jį ištraukė ugniagesiai.

Sekmadienį, 18.07 val., pranešta, kad Telšių rajone, Varnių seniūnijoje, Varnelių kaime, Vykinto gatvėje, tvenkinyje skęsta vyras. Ugniagesiai tvenkinyje 15 m atstumu nuo kranto, 5 metrų gylyje rado nuskendusį žmogų.  Vyrui medikai konstatavo mirtį.

Šeštadienį Palangoje ugniagesiai išvadavo kiro jauniklį iš namo lietvamzdžio, o sekmadienį Vilniuje varniuką ištraukė iš namo ventiliacijos šachtos. Abu paukščiai paleisti į laisvę.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentto inf.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  4 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Medikamentais apsinuodijusi nepilnametė atsidūrė ligoninėje

Medikamentais apsinuodijusi nepilnametė atsidūrė ligoninėje  0

Asociatyvi

Grupinis ieškinys – išeitis atgauti pinigus? Nukentėję dėl vairavimo mokyklų kartelinio susitarimo kviečiami į bendrą kovą  0

Savaitgalį siautėjo neblaivūs piliečiai

Savaitgalį siautėjo neblaivūs piliečiai  0

Namai be dūmų detektoriaus ir smilkstanti cigaretė – užtikrintas kelias į nebūtį

Namai be dūmų detektoriaus ir smilkstanti cigaretė – užtikrintas kelias į nebūtį  0

Jurbarke susidūrė motoroleris ir automobilis

Jurbarke susidūrė motoroleris ir automobilis  0

Asociatyvi nuotrauka

Jurbarke vaistais apsinuodijo 14-metė  0

Marijampolės kriminalistai sulaikė labai didelio kiekio narkotikų bei pinigų kontrabandą

Marijampolės kriminalistai sulaikė labai didelio kiekio narkotikų bei pinigų kontrabandą  1

Išgertuvės baigėsi smurtu

Išgertuvės baigėsi smurtu  0

Namuose smurtavo neblaivus karys

Namuose smurtavo neblaivus karys  0

Automobilyje – galimai narkotinės medžiagos

Automobilyje – galimai narkotinės medžiagos  0

SUKČIAI IR VĖL „bando laimę“ su Lietuvos paštu

SUKČIAI IR VĖL „bando laimę“ su Lietuvos paštu  0

Jūravos kaime rastas vyro kūnas su šautine žaizda

Jūravos kaime rastas vyro kūnas su šautine žaizda  0

Smurto namuose kupinas savaitgalis

Smurto namuose kupinas savaitgalis  0

Savaitgalį neblaivūs smurtavo ir vyrai, ir moterys

Savaitgalį neblaivūs smurtavo ir vyrai, ir moterys  0

Bedė degančia cigarete į akį. Teisėsauga nusikaltimo neįžvelgia

Bedė degančia cigarete į akį. Teisėsauga nusikaltimo neįžvelgia  0

Stiklainis panaudotas ne rudens gėrybių konservavimui

Stiklainis panaudotas ne rudens gėrybių konservavimui  0

Neblaivus ir neturintis teisės vairuoti vyras - buvo sulaikytas

Neblaivus ir neturintis teisės vairuoti vyras - buvo sulaikytas  0

Vyras smurtavo prieš 74 m. moterį

Vyras smurtavo prieš 74 m. moterį  0

Vandalai siaučia visame mieste

Vandalai siaučia visame mieste  0

Vairavo neblaivus

Vairavo neblaivus  0

Rasti Vokietijoje vogti motociklai

Rasti Vokietijoje vogti motociklai  0

Marijampolės kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabanda užsiimančių asmenų grupę

Marijampolės kriminalistai sulaikė narkotinių medžiagų kontrabanda užsiimančių asmenų grupę  0

Pavogė konservus ir  dviratį

Pavogė konservus ir dviratį  0

„Voverių“ byloje paskelbtas nuosprendis

„Voverių“ byloje paskelbtas nuosprendis  6

Mūsų partneriai