Degė miesto daugiabutis: nuo skaudžios nelaimės būtų išgelbėjęs dūmų detektorius

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Didžiulė nelaimė viename Jurbarko miesto daugiabutyje. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį ugniagesiai skubėjo gesinti ugnies prie Kęstučio g. 12 pastato. Rugsėjo 7 d. 02 val. 25 min. buvo gautas pranešimas, kad dega šiukšlių krūva. Atvykus į vietą ugniagesiams paaiškėjo, kad dega ne tik šiukšlės.

 

Prie renovuojamo penkių aukštų namo degė sukrauti namų apyvokos daiktai, nuo jų buvo užsidegę pirmo ir antro aukštų balkonų konstrukcijos bei kambarių langų ir durų plastmasiniai paketai. Buvo uždūminti 1 - 3 aukštų butai. Evakuota 11 žmonių. Prireikė autokopėčių.

 

Gaisro metu pirmo aukšto bute sudegė balkono konstrukcijos, išdegė kambario langų rėmai, išdužo stiklai. Antro aukšto buto balkone išdužo stiklai, išdegė balkone buvę daiktai, išdužo kambario lango ir balkono durų stiklai, kambarys sulietas vandeniu. Trečiame aukšte nuo karščio išdužo buto du balkono stiklai. Taip pat aprūko mūrinė namo siena ir aptirpo renovuojamo namo sienos kampas dengtas polistirolu.

Anot Jurbarko priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) atstovų, gaisro židinys neabejotinai pastato išorėje. Vyksta tyrimas gaisro priežasčiai nustatyti.

 

Jurbarko PGT atstovas atkreipė dėmesį, kad nė viename minėto daugiabučio bute nebuvo įrengtų autonominių dūmų detektorių. Dūmų jutikliai, kilus gaisrui, būtų tikrai suveikę, ir šio daugiabučio gyventojai būtų anksčiau pajutę dūmus ir anksčiau iškvietę ugniagesius bei tokios skaudžios nelaimės ir tokių nuostolių būtų išvengta.

 

Jurbarko PGT,  "Mūsų laiko" inf.

 

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai