Reklama: Muras

Dar vienas brutalus išpuolis: Jurbarko krašte išžaginta nepilnametė

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Po Lietuvą sukrėtusio 16-metės iš Jurbarko krašto išprievartavimo ir žiauraus jos sumušimo įvykdytas dar vienas panašaus pobūdžio nusikaltimas. Šiomis dienomis buvo iškelta baudžiamoji byla dėl kitos nepilnametės, gyvenančios Jurbarko krašte, išžaginimo.

Kauno prokurorė Dovilė Augustauskaitė naujienų portalui lrytas.lt antradienį patvirtino, jog dėl išžaginimo yra pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Į teisėsaugą praėjusią savaitę kreipėsi nepilnametės motina. Portalo žiniomis, pareigūnų akiratyje atsidūręs Jurbarko rajono gyventojas yra pilnametis. Šiuo metu jis nėra suimtas. Įtarimai jam gali būti pareikšti artimiausiomis dienomis. Nukentėjusiąją greitu laiku planuojama apklausti pas ikiteisminio tyrimo teisėją.

Pranešama, jog nusikaltimas buvo įvykdytas šiek tiek anksčiau, tačiau auka ilgą laiką tylėjo. Pirminiais duomenimis, smurtautojas ir jo auka vienas kitą pažinojo.  Kai paauglė papasakojo, ką teko patirti, mama iškart parašė pareiškimą teisėsaugai. Į procesą įsitraukė ir Jurbarko vaikų teisių apsaugos specialistai.

Už nepilnametės išžaginimą gresia laisvės atėmimas nuo 3 iki 10 metų.

Prieš trejus metus itin platų atgarsį visuomenėje sukėlė brutalus išpuolis prieš kitą paauglę, 16-metę iš Jurbarko krašto – mergina per mokslo metų pabaigtuvių vakarėlį kaimo turizmo sodyboje buvo išprievartauta ir žiauriai sumušta, nuo užpuoliko, dalyvavusio tame pačiame vakarėlyje, smūgių ji patyrė dvigubą žandikaulio lūžį.

Dėl šio nusikaltimo teisiamųjų suole atsidūrė dabar jau pilnametis Jurbarko politikų sūnus, rytų kovos menų turnyrų prizininkas Mantas Icikevičius – teismo procesas dar nėra pasibaigęs.

lrytas.lt žurnalistas V. Trainys

lrytas.lt

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai