Avarijoje ties Rotuliais nukentėjusių motociklininkų artimieji prašo sustabdyti nelaimes

Straipsnis  7 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Penktadienio rytą prie Rotulių įvykusi avarija, kuomet susidūrė motociklas su lengvuoju automobiliu, o motociklininkai stipriai nukentėjo, buvo paskutinis lašas kantrybės taurėje. Viena po kitos pasipilančios nelaimės šiame kelio ruože jau sėja baimę dėl visų saugumo. Viešą laišką išplatino vieno iš stipriai sužalotų jaunuolių brolis, prašydamas imtis priemonių, kad daugiau tokie skaudūs įvykiai nesikartotų „Kreipiuosi dėl autoįvykio, kuris nesenai įvyko Jurbarkas-Kaunas kelyje. Esu iš dviejų motociklininkų stipriausiai nukentėjusio brolis ir kreipiuosi į jus vienu prašymu, kad paskatintumėte visą Jurbarką dalyvauti akcijoje, kad būtų kažkas  daroma su tuo keliu, nes kiek dar žmonių turi mirti, kad kažkas išvis atkreiptų dėmesį. Kiek mirė ir susižeidė, visiškai niekas nevyksta. Nematome nei iš savivaldybės iniciatyvos“, – rašo sužeistojo motociklininko brolis. Vaikinas kartu su draugais griebėsi patys iniciatyvos, pastatė savus ženklus, įspėjančius apie grėsmę. „Norime tik gero, nes suprantame, kaip jaučiasi artimieji po tokių eismo įvykių. Gyvybė yra svarbiau už viską“, – rašo jis, prašydamas visų pagalbos susivienyti ir pareikalauti saugos priemonių avaringam kelio ruožui. 

Autoįvykis, kuriame nukentėjo motociklininkai, įvyko 2019-08-23 apie 07.00 val. Jurbarko r. sav. kelyje Kaunas-Jurbarkas-Šilutė-Klaipėda 81 km 800 m, ties Rotulių kaimu, automobilis „Mitsubishi Colt “, kurį vairavo blaivi Šakių r. sav. Gelgaudiškio gyventoja (gim. 1987 m.). Pirminiais duomenimis, lenkė sankryžoje ta pačia kryptimi važiuojantį motociklą „Yamaha TZR50“, kuris sankryžoje suko į kairę pusę. Transporto priemonės susidūrė. Motociklą vairavo Jurbarko gyventojas (gim. 2002 m.), taip pat važiavo motociklu ir keleivis (gim. 1998 m.), gyv., Jurbarko r. sav. Kuturių k. Po eismo įvyko buvo apgadintos abi transporto priemonės, motociklo vairuotojas ir keleivis pristatyti į Jurbarko ligoninę, keleivis paguldytas į reanimacijos skyrių. Vairuotojas, pirminiais duomenimis, susižalojo koją, automobilio vairuotoja nenukentėjo.

Tai ne pirma su motociklais susijusi nelaimė. Prieš tris metus Rotulių kaime susidūrus motociklui  ir „Audi A6“ kilo didžiulis gaisras ir abi transporto priemonės sudegė visiškai. Sunkiai sužeistas motociklininkas tąkart mirė. Avarijos šiame kelio ruože išties dažnos. Šių metų birželį čia nesuvaldęs automobilio žuvo žmogus. Ne kartą į šią pusę tenka lėkti spec. tarnybų ekipažams – jei ne gyvybių gelbėti, tai transporto priemonių iš griovio ištempti.

Straipsnis  7 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai