Automobilis įsirėžė į gyvenamojo pastato kampą

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Antradienio, spalio 29-osios, rytas Kauno gatvėje, Jurbarke, prasidėjo avarija. Lengvasis automobilis taip rėžėsi į 92-uoju numeriu pažymėtą Jurbarko senamiesčio daugiabutį, kad išvertė visą jo kampą.

 

Kaip "Mūsų laiką" informavo Marijampolės apskrities VPK komunikacijos grupės specialistė, spalio 29 d., 09.56 val. gautas pranešimas, kad pranešėjas (gim. 1947 m.) atsitrenkė į Kauno g. 92 namo kampą ir jį apgadino. Asmuo blaivus, turintis teisę vairuoti, transporto priemonės dokumentai tvarkingi. Vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Kauno g. 92-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje gyvenanti Valerija „Mūsų laikui“ pasakojo, kad antradienio rytą savo namuose ramiai skaitė laikraštį, kai staiga išgirdo stiprų garsą. „Pagalvojau, na ir garsiai tas lauko duris kažkas tranko“, - prisimena moteris, gyvenanti antrame šio daugiabučio aukšte, kitapus gatvės. Valerija patikino nė nepagalvojusi, kad į jų namą galėjo įsirėžti automobilis. Išėjusi pasižiūrėti pamatė šaligtavį, nuklotą plytgaliais ir kitomis statybų liekanomis, išgriautą jų pastato kampą, o patį automobilį, įvykio kaltininką, stovintį kiek tolėliau, ant šaligatvio. Tikina, kad automobilis atrodė mažiau nukentėjęs nei jų pastatas.

Pasižiūrėti, kaip jų pastatą sugriovė, atskubėjo ir šiame daugiabuty gyvenanti Ernesta. Ji tuo metu buvo darbe ir apie avariją pranešė paskambinę pažįstami. Tuo metu namuose buvo jos sūnus ir apie atsitikusią nelaimę sužinojo tik iš mamos. Jis nieko negirdėjo, nes su ausinėmis buvo. „Labai geros ausinės, jei nieko negirdėjo. Būna namie ir nė nežino, kad pusė namo nugriauta“, - su šypsena pasakojo Ernesta, kurios butas yra priešingame daugiabučio kampe.

Abi namo gyventojos svarstė, kokiu greičiu turėjo važiuoti automobilis, kad peršoktų šaligatvio bordiūrus ir rėžtųsi į pastatą. Spėja, kad vairuotojas galėjo supainioti greičio ir stabdžio pedalus.

Valerija prisiminė, kad tai ne pirma tokia avarija, kurią patyrė jų pastatas. Maždaug prieš kelis dešimtmečius automobilis į kitą pastato kampą neįsirėžė vien tik todėl, kad apsaugojo priešais augęs medis.

Abi moterys spėliojo, kad sutvarkyti pastatą kainuos daug. Pats daugiabutis yra neseniai renovuotas. Kaip paaiškino Ernesta, nors jų daugiabutis neturi įsteigęs oficialios bendrijos, jo gyventojai draugiškai sutarė renovuoti pastatą ir tai padarė savo lėšomis. Pastatą apšiltino ir fasadą atnaujino savo pačių pinigais. Jokių paskolų neėmė.

Papildysime. Atnaujinsime.

 

 

Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai