STT sulaukė anoniminio skundo dėl Jurbarko GMP darbuotojų (GMP tarnybos komentaras)

Straipsnis  1 komentarų

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

  1. Albina 2026-05-25 23:20:27 86.100.92.241
    Anoniminių skundų išvis nereikėtu tirti ir jų nepriimti. Kas kur nori, ten ir pašarvoja laidojimo namuose. Būna kartais užimta , tai laukia kol išlydės į amžinus namučius. Jei nenori laukti gali kreiptis į kitus.
Straipsnis  1 komentarų
Mūsų partneriai