STT sulaukė anoniminio skundo dėl Jurbarko GMP darbuotojų (GMP tarnybos komentaras)
-
Anoniminių skundų išvis nereikėtu tirti ir jų nepriimti. Kas kur nori, ten ir pašarvoja laidojimo namuose. Būna kartais užimta , tai laukia kol išlydės į amžinus namučius. Jei nenori laukti gali kreiptis į kitus.




