Klausutiškių šventinę nuotaiką apkartino vandalai
„Vieni puošia kiti laužo. Žmonės dirbo, puošė ir stengėsi suruošti šventę visiems. O kažkam tampa pramoga laužyti ir gadinti“, - piktinasi klausutiškė savo feisbuko paskyroje, sekmadienį paviešindama Klausučių šimtmečio proga neseniai pastatytą ir vandalų sudaužytą ženklą 100.
„Gal kažkas pastebėjote, skambinkite“, - rašoma paskyroje, nurodant telefono numerį, kuriuo prašoma pranešti ką nors mačiusius ar žinančius. Priminsime, kad gegužės 30 dieną, t.y. vakar, Klausučiai šventė 100-metį.
Atnaujinsime.
Dar tą pačią dieną Klausučių bendruomenė suskubo ir nuniokotą ženklą vėl pastatė.
Daugiau apie šventę skaitykite straipsnyje
„Mūsų laiko“ inf.





























Kaip atsibodo tie dvigubi standartai. Spėjai laiku išversti kailį - esi geras, nespėjai - sutrypsim....
Veliuonoje – nauja apklausa dėl P. Cvirkos gatvės pavadinimo keitimo