„Laidente“ sėkmė: dėl investicijų į naujas technologijas laimingi ir darbuotojai, ir pacientai

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gruodžio 19 dieną 32-ąjį gimtadienį švęsianti Jurbarko įmonė „Laidente“ surado savo sėkmės formulę. Veiklą odontologijos srityje vykdančios, du filialus Jurbarke ir vieną Vilniuje turinčios, įmonės stiprybė ir varomoji jėga – žingeidūs jauni darbuotojai ir investicijos į naujausias technologijas, kurios atsiperka su kaupu. Darbuotojai patenkinti darbo sąlygomis bei galimybe tobulėti, o pacientai – greitomis, kokybiškomis paslaugomis.

Investicijos į technologijas ir žinias atsiperka. Klinikoje pacientų srautai ir užsakymų kiekiai tokie, kad įmonės vadovė Laimutė Šulinskienė-Dagienė svarstanti apie plėtrą, planuojamas naujas darbo vietas ir džiaugiasi naujausiomis technologijomis, kurias jau taiko praktiškai. Be to, žengti pirmyn įmonę skatina jauni, žingeidūs ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, kurie tobulinasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tad klinikoje dirbama pagal naujausius standartus ir naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos bei naujausios technologijos. Štai rugsėjo 8-osios popietę šios įmonės būstinėje, Jurbarke, Lino gatvėje, dantų technikai klausėsi kursų apie naujausias protezavimo technologijas, apie kurias pasakojo ir praktiškai demonstravo lektorė iš Vokietijos, Martina Rosenbusch. Lektorė klinikos dantų technikus supažindino su estetinio protezavimo subtilybėmis, naudojantis tokiomis naujomis medžiagomis kaip cirkonio keramika, gaminant bemetales keramikines laminates, kuomet pagaminami dantys, spalva ir forma nesiskiriantys nuo natūralių. Klinika Jurbarke šiam procesui turi ir medžiagų, ir visą reikalingą šiuolaikinę įrangą, ir, žinoma, darbuotojus, kurie jau dabar daug žino bei moka, ir dar nori tobulėti. Jurbarke, Lino gatvėje įsikūrusioje „Laidente“ klinikoje ne tik generuojamos naujos idėjos, bet ir vyksta gamyba – čia esančioje laboratorijoje gaminami įvairiausi protezai (nuo išimamų iki fiksuojamų ant implantų ir kt.).

 

Vertina ir pacientai, ir darbuotojai

Įmonės direktorė džiaugiasi, kad visus 32 metus pavyksta išlaikyti stiprią įmonę, kurią vertina ir darbuotojai, ir pacientai. Darbuotojams sudaromos sąlygos mokytis. Utenos kolegijoje studijuoja dantų technikė bei dvi odontologo asistentės. Be to, įmonė dengia ir dalį savo specialistų kursų bei stažuočių. Priminsime, kad pradžioje įkurta kaip dantų technologijos laboratorija, šiandien „Laidente“ veiklą išplėtusi iki trijų odontologijos klinikos filialų Jurbarko mieste ir Vilniuje, kur dirba jauni kvalifikuoti specialistai: burnos higienistai, gydytojai odontologai, implantologė bei burnos chirurgas. Iš viso įmonėje „Laidente“ sukurtos 33 darbo vietos. „Mūsų credo – greitas, geras, kokybiškas darbas, kad pacientas norėtų pas mus ateiti ir liktų patenkintas rezultatu, būtų laimingas“, – vardija įmonės vadovė, stipri vadybininkė, kuriai svarbu, kad ir darbuotojai būtų patenkinti, ir darbai vyktų sklandžiai, įranga nepavestų – tad ir medžiagas bei įrangą perka iš stiprių, laiko patikrintų įmonių. „Laidente“ lygiuojasi ir pasitiki patikrintomis įmonėmis – visa šiuolaikinė įranga, aparatūra, medžiagos yra pagamintos JAV, Skandinavijos šalyse, Vokietijoje, Japonijoje. Anot Laimutės, daugiausiai renkasi vokiečių gamybos įrangą ir medžiagas, nes būtent šią šalį ji laikanti Europoje stipriausia ir inovatyviausia odontologijos srityje, kurios pasiekimus reikia sekti ir pritaikyti Lietuvoje, ką „Laidente“ sėkmingai ir daranti. UAB „Laidente“ vadovė džiaugiasi ir laboratorijos įvertinimu bei pripažinimu. Jų ieško ir su užsakymais kreipiasi odontologijos klinikos iš visos Lietuvos. Tarp naujausių užsakovų – klinikos iš Pagėgių, Raseinių, Tauragės. Užsakymų tempai dideli – paskaičiavę, kad vien per mėnesį laboratorijoje pagamina apie 250 plokštelių. 50 proc. įmonės pajamų sudaro būtent protezų gamybos užsakymai ir protezavimo darbai.

 

Taikomi ir 3D spausdintuvai

Klinikos „Laidente“ direktorė, dantų technikė, gali daug ir išsamiai pasakoti apie pažangiausias technologijas, taikomas tiek jų laboratorijoje, tiek gydytojų odontologų kabinetuose Jurbarke ir Vilniuje. Klinikoje naudojamos pačios naujausios technologijos. Įmonės odontologijos kabinetuose atliekama burnos higiena ultragarsiniais skaleriais bei dantų balinimas pažangiausia Philips ZOOM balinimo sistema, vykdomas terapinis dantų gydymas, gydomi dantų kanalai, atliekamas dantų tiesinimas kapomis, teikiamos dantų chirurgijos paslaugos: implantavimas Straumann, MegaGen, JD dental implantais, esant kaulo trūkumui, atliekamos kaulo ir minkštųjų audinių rekonstrukcijos, sinuso dugno pakėlimo operacijos. Taikoma įvairi diagnostika esant dantų ir žandikaulio problemoms: rentgenogramos, ortopantomogramos, šoninės cefalogramos ir panoraminės 3D tomogramos. Įvertinti burnos ertmei, dantų nudilimams ir protezavimo galimybėms, nebereikia atlikti nemalonios antspaudų ėmimo procedūros, nes naudojami naujausi 3shape intraoraliniai skeneriai.

Protezavimas atliekamas ant implantų ir nuosavų dantų bemetaliais cirkonio, Emax (stiklo keramikos), o nesant dantų – tradiciniais išimamais dantų protezais bei termoplastinėmis dantų plokštelėmis. Visi dantų protezai gaminami Jurbarke esančioje įmonės dantų technologijos laboratorijoje, kur yra frezuojami moderniausia Zircozahn CAD/CAM sistema, spausdinami NextDent 3D spausdintuvu chirurginiai gidai, dantų modeliai, laikini vainikėliai ir kapos nuo bruksizmo. Kokybiškas prarastų dantų atkūrimas neįsivaizduojamas be patikimų dantų implantų. „Laidente“ klinikoje naudojami tik patikimi implantai, pagaminti iš titano ir cirkonio lydinio. Šios medžiagos užtikrina ilgaamžiškumą ir yra tinkamos net į alergijas linkusiems pacientams. Greitam dantų atkūrimui naudojami naujausios kartos Straumann BLX implantai. Jie ypatingi savo dizainu, kas užtikrina maksimalų stabilumą ir geriausiai tinka būtent implantacijai be pjūvio, tai saugiausias ir efektyviausias sprendimas, kuris rekomenduojamas visiems komforto ieškantiems pacientams. Taip išvengiama papildomų dantenų traumavimo, galima greičiau atlikti protezavimą, laikinais protezais net tą pačią dieną, o pooperacinis gijimas daug sklandesnis. Šia technologija atliekamas implantavimas ir protezavimas, kai visas dantų lankas atstatomas ant keturių implantų, o protezavimas laikinais dantimis atliekamas tą pačią dieną. Šią dantų atkūrimo procedūrą gerokai palengvina ir specialūs chirurginiai gidai, modeliuojami kiekvienam pacientui individualiai ir atspausdinami moderniu 3D spausdintuvu.

 

Operacijos atliekamos taikant sedaciją

Klinika pagalvojusi ir apie tuos pacientus, kuriems odontologo kėdė kelia baimę ir stresą. Tam taip pat pasitelktos pažangiausios priemonės. Norintiems labiau atsipalaiduoti odontologo kėdėje, ,,Laidente“ klinikoje chirurginis gydymas suaugusiems pacientams galimas taikant sedaciją. Šis lengvas medikamentinis sąmonės slopinimas nėra bendrinė nejautra, arba bendroji narkozė. Sedacija nesukelia gilaus miego, nebent tik lengvą mieguistumą, iš kurio galima lengvai pažadinti. Sedacijos lygis parenkamas pagal numatomą gydymo apimtį ir paciento būklę. Įmonės vadovė pabrėžia, kad procedūra yra visiškai saugi, nes viso gydymo metu pacientas yra prižiūrimas profesionalaus anesteziologo, kuris stebi paciento kvėpavimą, kraujospūdį ir širdies ritmą. Gydymas taikant sedaciją rekomenduojamas bijantiems skausmo, patiriantiems didelį stresą dėl gydymo. Taip pat turintiems stiprų pykinimo, žiaugčiojimo ar springimo jausmą.

 

Varomoji jėga – jaunimas

Naujos technologijos – tarsi UAB „Laidente“ vizitinė kortelė. Pati būdama įmonės idėjų generatore Laimutė džiaugiasi, kad estafetę jau perėmė jos dukra, gydytoja odontologė Edita Kažemėkienė, dirbanti klinikoje Jurbarkas–Vilnius ritmu. Pasak Laimutės, dabar Edita yra tas žmogus, kuris diegia naujoves į „Laidente“ kliniką – dukra kas du–tris mėnesius važiuojanti į įvairius kursus, stažuotes užsienyje, bendraujanti su viso pasaulio odontologais, kurių gerąją patirtį ir žinias sėkmingai pritaikanti Jurbarke ir Vilniuje. Investicijos į naujas technologijas visada atsiperka. Patenkinti ir darbuotojai, ir pacientai, ir užsakovai.

Tiems, kuriems reikia dantų protezavimo paslaugų

Primena, kad UAB „Laidente“ odontologijos klinikoje pacientams, turintiems teisę gauti dantų protezavimo paslaugas iš PSDF biudžeto, dantų protezavimas nemokamas. Kaip ankstesniais metais, pacientams nereikia vaikščioti po įvairias gydymo įstaigas ir pildyti krūvos dokumentų, kad kompensacija būtų suteikta. Norint gauti kompensaciją ir pradėti dantų protezavimą, reikia kreiptis nurodytais kontaktais „Laidente“ klinikos filialuose. Įmonės darbuotojai viską sutvarkys. Klinikoje pažangiausi gydymo metodai prieinami kiekvienam, nes pacientai turi galimybę už dantų gydymo ar protezavimo paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

Asmenys, norintys gydytis, implantuotis, protezuotis dantis, atlikti profesionalią burnos higieną, dantų balinimą ar norintys profilaktiškai pasitikrinti dantų būklę, gali kreiptis į įmonės odontologijos kabinetus, esančius:

Jurbarkas, Lino g. 1, tel. / faks. 8 447 72 255,

mob. tel. 8 620 62971,

Vytauto Didžiojo g. 7-18, tel. 8 686 02022,

info@laidente.lt, www.laidente.lt;

M. K. Čiurlionio g. 84B-61, Vilnius, tel. 8 686 94449,

el. p. vilnius@laidente.lt

Rekomenduojami video:
Straipsnis  3 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

„Auksinis scenos kryžius“ – Donatui Bielkauskui

„Auksinis scenos kryžius“ – Donatui Bielkauskui  0

Startuojant pavasariui pasiruoškime dviračių ir elektrinių paspirtukų sezonui

Startuojant pavasariui pasiruoškime dviračių ir elektrinių paspirtukų sezonui  0

Jurbarkiškiui Mantui Bendžiui įteiktas „Auksinis scenos kryžius“

Jurbarkiškiui Mantui Bendžiui įteiktas „Auksinis scenos kryžius“  0

Prasideda sulos sezonas – ką svarbu žinoti

Prasideda sulos sezonas – ką svarbu žinoti  0

Kaip atpažinti psichologinį smurtą darbe?

Kaip atpažinti psichologinį smurtą darbe?  0

Lietuva vienijasi gerumui – šiandien prasideda „Maisto banko“ akcija

Lietuva vienijasi gerumui – šiandien prasideda „Maisto banko“ akcija  0

Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška sveikina su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška sveikina su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena  0

Mantas Bendžius

Tarp „Auksinių scenos kryžių“ nominantų – jurbarkiškis Mantas Bendžius  0

Jurbarko savivaldybės kandidatų į merus lemiama dvikova: Skirmantas Mockevičius prieš Daivarą Rybakovą

Jurbarko savivaldybės kandidatų į merus lemiama dvikova: Skirmantas Mockevičius prieš Daivarą Rybakovą  14

Kovo mėnesį – eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolės priemonės

Kovo mėnesį – eismo dalyvių elgesio kelyje kontrolės priemonės  0

Kovo 8 d. vyks Jurbarko politinių kalinių ir tremtinių sąjungos ataskaitinis susirinkimas

Kovo 8 d. vyks Jurbarko politinių kalinių ir tremtinių sąjungos ataskaitinis susirinkimas  2

Baigėsi vilkų medžioklės sezonas

Baigėsi vilkų medžioklės sezonas  0

mother_and_baby_184098

Darbo kodekso pakeitimai auginantiems vaikus iki 3 metų  0

Tas prakeiktas nuolankumas, arba kuo skiriasi didmiesčio ir provincijos žiūrovas

Tas prakeiktas nuolankumas, arba kuo skiriasi didmiesčio ir provincijos žiūrovas  2

Tamsioji interneto pusė: priklausomybė nuo ekranų, patyčios ir sukčiavimai

Tamsioji interneto pusė: priklausomybė nuo ekranų, patyčios ir sukčiavimai  0

Mobilusis telefonas kelyje

Mobilusis telefonas kelyje  1

Pelenai. Kaip panaudoti arba kaip išmesti?

Pelenai. Kaip panaudoti arba kaip išmesti?  0

Rudenį vairuotojai galės įsigyti naujo dizaino numerio ženklus su Vyčiu

Rudenį vairuotojai galės įsigyti naujo dizaino numerio ženklus su Vyčiu  1

Paskutinė galimybė užsiprenumeruoti žurnalą „Jurbarko laikas“ šiems, 2023 metams

Paskutinė galimybė užsiprenumeruoti žurnalą „Jurbarko laikas“ šiems, 2023 metams  0

Laikinai uždaromas iš Statybininkų g. iki Statybininkų g. 2D Jurbarke privažiavimas

Laikinai uždaromas iš Statybininkų g. iki Statybininkų g. 2D Jurbarke privažiavimas  0

Migracijos departamento vardu prisidengę sukčiai bando rinkti duomenis apie Ukrainos karo pabėgėlius

Migracijos departamento vardu prisidengę sukčiai bando rinkti duomenis apie Ukrainos karo pabėgėlius  0

Asociatyvi

Apie moterų pavardes plačiau. Kodėl pritarta -ė, bet nepritarta -a  5

Lietuvoje bus dar daugiau vėjo elektrinių: Jurbarko rajone suprojektuota 11, planuojamos dar 3

Lietuvoje bus dar daugiau vėjo elektrinių: Jurbarko rajone suprojektuota 11, planuojamos dar 3  0

Krašto apsaugos ministerija paskelbė šių metų šauktinių sąrašus

Krašto apsaugos ministerija paskelbė šių metų šauktinių sąrašus  0

Mūsų partneriai