Prireikus statybos įrankių ar sodo technikos – padės MB „Arluka“

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Norint pradėti remontą ar lengvai įveikti sodo ir ūkio darbus, reikia turėti daugybę įrankių. Kai kada prireikia tokių, apie kuriuos išgirstame tik pasikonsultavę su specialistais. Sutikite, gera įranga turi savo kainą, tačiau jei darbai momentiniai, įrankius galima išsinuomoti, o jei sugedo – suremontuoti. Tokias paslaugas Jurbarke teikia neseniai įsikūrusi mažoji bendrija „Arluka”, kuriai vadovauja du jauni verslininkai – Lukas Jocaitis ir Artūras Dargevičius.

Dviejų draugų, jurbarkiečio Luko ir telšiškio Artūro, sukurta verslo įmonė  spėriai plečiasi – planavę apsiriboti vien įrankių servisu ir nuoma, vaikinai atidarė ir parduotuvę, kurioje rikiuojasi platus statybinių ir sodo įrankių asortimentas. MB „Arluka“ prekiauja žinomų gamintojų statyboms ir sodo darbams skirta technika, nuomoja ir remontuoja įvairius įrankius, žoliapjoves, benzininius ir elektrinius pjūklus, sodo traktorius, vibroplokštes, betono pjaustykles, vandens pompas ir kitą įvairaus pobūdžio techniką.

„Norint profesionaliai, sklandžiai bei efektyviai atlikti statybinius darbus, reikalingi aukštos kokybės įrankiai. Juos pas mus galima nusipirkti arba išsinuomoti, o sugedus – suremontuoti “, – patikina MB „Arluka“ savininkai.

 Užsidirbo užsienyje – investavo Lietuvoje

Mintis įkurti parduotuvę jaunuoliams gimė kartu bedirbant Vokietijoje. Čia jie ir susipažino. „Pradėjome kartu mintį austi, kaip ir kur uždirbtus pinigus investuoti. Abu norėjome kažką daryti Lietuvoje. Kaip sakoma, visur gerai, namuose geriausia“, – šypsosi jaunieji verslininkai, paaiškindami, kodėl grįžo į Lietuvą, nors, kaip patys tvirtino, ir užsienyje jiems neprastai sekėsi – susitaupė verslui. Kadangi vienas iš jų, Artūras, turėjo patirties remontuojant statybos ir panašaus pobūdžio įrangą, nutarė ta linkme ir vystyti bendrą verslą. Kodėl Jurbarke, o ne Telšiuose? „Nes čia mažesnė konkurencija“, – paaiškina Artūras.

Bendrą įmonę draugai įkūrė per patį karantino piką. Tuo ramiu laikotarpiu nieko netrukdomi įsirengė patalpas, susipirko darbo priemones. „Turėjome laiko įsibėgėti“, – sako pašnekovai. Ši vasara buvo tas metas, kai Luko ir Artūro sukurtas verslas ėmė judėti į priekį. Atsirado daugiau klientų, kurie atėję vieną kartą, sugrįždavo ir antrą, ir trečią. Vieni pirkti, kiti – nuomotis, treti remontuoti. Daugiau pabendravę su klientais, verslininkai įsiklausė į jų poreikius, pageidavimus ir dar labiau praplėtė įrankių, technikos ir paslaugų arsenalą. Nesustoja ir toliau – kaskart papildo sandėlį naujomis prekėmis. Kai kurios jų labai modernios ir brangios. Kas neįperka, gali išsinuomoti.

 Siūlo kokybišką prekę

MB „Arluka“ geromis kainomis prekiauja kokybiškais statybos ir sodo įrankiais. Dalis jų – žinomiausių gamintojų „Bosch“, „Dewalt“, „Makita“, „Dedra“, „Nivel“. Turi ir lenkiškos produkcijos, ne mažiau kokybiškos, bet žemesne kaina. „Kainas stebime internete. Žiūrime, kad pas mus nebūtų brangiau, nei internetinėje prekyboje. Visada suteikiame nuolaidas. Ypač sezoniškai įrangai. Dabar prasideda žoliapjovių išpardavimas. Nesuklys tie, kas šią prekę pirks dabar, baigiantis vasarai. Siūlome užsukti pas mus į Muitinės gatvę ir išsirinkti sau tinkantį variantą – pritaikysime optimalią nuolaidą“, – žada verslininkai.

 „Turime pasiūlyti įvairių priedų kompresoriams, suvirinimui, įvairių grąžtų“, – rodo įrankių lentynas ir ant žemės stovinčią sunkesnę techniką. Klientai čia gali rasti ir tokių modernių priemonių, kaip lazeriniai nivelyrai, kurie padeda atlikti reikiamus matavimus ir žymėti ribas. Toks įrenginys puikiai pasitarnauja darant remonto darbus pastatuose, pavyzdžiui, vidaus patalpų apdailą.

Prekių parduotuvėje tikrai daug, todėl kartais pirkėjas net nepamato to, kas jam palengvintų atliekamus darbus, todėl savininkai klientams pristato turimus įrankius, pakonsultuoja, kaip vienas ar kitas įrenginys veikia. Jei kliento pageidaujamos prekės sandėlyje neturi, užsako ir parveža. „Statybininkai dažniausiai pageidauja profesionalios įrangos. O paprastam žmogui, besirūpinančiam savo ūkiu, turime ir pigesnių variantų“, – pasakoja verslininkai. Prekiaujama ir atsarginėmis detalėmis, grandinėmis pjūklams, vėjapjovių peiliais ir pan. Viskuo, kas keičiama ir pakeičiama – jei tik žmogus pats sugeba tai atlikti. Jei ne, detales pakeičia čia dirbantys darbuotojai.

 Populiarėja nuoma

Posakius, kad šiuolaikinė visuomenė pernelyg vartotojiška, ne visada atspindi tiesą. Pasak verslininkų, klientai nepuola pirkti įrankio, jei žino, kad jo prireiks trumpą laiką. Tada mieliau nuomojasi.

„Arluka“ nuomos sandėlyje – bent 60 pozicijos įrankių pasirinkimas. Nuo įvairių grąžtų iki betono šlifuoklio, ajeratoriaus, kultivatoriaus, vibroplokščių ir kitokios įrangos. Nuomos kaina parai svyruoja nuo 10 iki 40 eurų. Jeigu reikia trumpesniam laikui, pritaikomas valandinis mokestis.  Kad klientai nepatirtų nuostolio, jei šeštadienį išsinuomoja įrankį ir nespėja iki darbo pabaigos užbaigti savo darbų, sekmadienio nuomos valandų neskaičiuoja. Už paros kainą dvi paros išeina.

 Remonto paslaugos

Pati geriausia žinia ta, kad šie jauni vyrukai ne tik parduoda, nuomoja statybos ir sodo techniką, įrankius,  bet ir juos taiso. Patys, čia pat vietoje.  Jiems talkina dar vienas darbuotojas. Patirties šiame darbe daugiausiai turi telšiškis Artūras. Jo tėtis daugelį metų remontuoja statybos ir kitus įrenginius vienoje Telšių įmonėje, todėl šio amato išmokė ir sūnų. Vėliau abu kartu dirbo šį darbą.

„Remontuojame visą statybinę ir sodo įrangą. Žoliapjoves, trimeriai, sodo traktoriukai, benzininiai pjūklai. Brendams, žinomais pavadinimais, bei kitoms prekėms galime atlikti ir garantinį aptarnavimą. Turime pasirašę detalių tiekimo sutartis, tad detales gauname tiesiai iš gamintojo. Suremontuojame greitai. Lietuvis jau toks žmogus yra – jei kažkas sugedo ar sumąstė įsigyti, jam reikia čia ir dabar. Pjoviau žolę, sugedo – sutaisykit dabar, nes darbai laukia. Tai mes ir skubam“, – patikina parduotuvės savininkai. Kad darbai nevėluotų, į savo tarpą priėmė dar vieną remonto specialistą. Skubiu atveju, prie remonto darbų sušoka visi trys. „Klientai ieško patikimo remonto serviso. Tokio, kurio darbuotojai patys sugebėtų įrangą suremontuoti, o ne perduotų į trečias rankas“, – patikina Lukas ir Artūras. 

 Parduotuvė dirba pirmadieniais–penktadieniais 8–18 val., šeštadieniais 8–14. Sekmadienis – ne darbo diena.

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Bekontaktė plovykla „Smart Wash“ Jurbarke teikia švaros paslaugas lengvajai ir sunkiasvorei technikai

Bekontaktė plovykla „Smart Wash“ Jurbarke teikia švaros paslaugas lengvajai ir sunkiasvorei technikai  1

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA

INDIVIDUALIŲ SEIFŲ NUOMA  0

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?

Kokį dulkių siurblį pasirinkti?  0

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?

Kaip paruošti siuntinį į Olandiją?  0

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės

Algirdo gatvėje – naujo butiko įkurtuvės  3

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?

MB buhalterija: kam patikėti apskaitos tvarkymą?  1

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos

Šalia „Ignitis renewables“ vėjo parkų įsikūrusios bendruomenės kviečiamos teikti paraiškas dėl finansinės paramos  0

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus

4 patarimai, kurie padės efektyviai prižiūrėti roletus  0

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų

Prekybos centro pastato rekonstrukcijai skirs 1 mln. eurų  5

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius

Drąsios jurbarkietės kartu su vyrais nėrė į chemijos verslą – kuria valiklius ir ploviklius  2

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba

Į naują etapą įžengusio G. Jackienės verslo sėkmė – artimieji, bičiuliai ir... kūryba  2

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)

Įrengta ir atidaryta pirmoji Jurbarko krašte GOLFink aikštelė (nuotraukos)  3

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė

Jurbarke duris atvėrė originali naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvė  7

Kokią frezą nagams pirkti?

Kokią frezą nagams pirkti?  1

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė

Kokybiška ir patvari darbinė avalynė  0

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų

16-mečio darbo su verslo liudijimu stažas – 1,5 metų  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

JURBARKO KREDITO UNIJA – GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ  2

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“

Specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per langus!“  0

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai

Pagrindiniai sofos pasirinkimo žingsniai  1

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai

Efektingos namų dekoracijos: 4 nebrangūs būdai  1

Jurbarko kredito unija Dariaus ir Girėno g. 81A, Jurbarkas. Jei turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, drąsiai skambinkite tel. 8 620 19 645 ir atsakysime į visus jums iškilusius klausimus, nes GERIAU KARTU NEI PO VIENĄ.

Jurbarko kredito unija – geriau kartu nei po vieną  0

Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams ir akcija rekomendavus draugą

Ypatingi „Tele2“ pasiūlymai: nuolaidos išmaniesiems įrenginiams ir akcija rekomendavus draugą  1

Verslo dovanų idėjos mėgstantiems leisti laiką gamtoje

Verslo dovanų idėjos mėgstantiems leisti laiką gamtoje  0

Big Green Egg – vertinantiems kokybę ir įvairovę

Big Green Egg – vertinantiems kokybę ir įvairovę  0

Mūsų partneriai