Stipriame šachmatų turnyre Gargžduose - sėkminga jurbarkiečių reitingų medžioklė

   
Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Lapkričio 20 d. Gargžduose vyko greitųjų šachmatų varžybos „Gargždams - 769“. Varžybos vykdytos šveicariška sistema (9 ratai).   „Dalyvavo rekordinis dalyvių skaičius - 141 šachmatininkai iš  beveik visų Lietuvos miestų ir miestelių“, - pasakojo Jurbarko sporto centro treneris Valentinas Jankūnas.  Jurbarkui atstovavo 6 Jurbarko SC auklėtiniai (Ignas Milius,  Ąžuolas Norkūnas, Skomantas Juškaitis, Medeina Strokova, Dominykas Mačieža ir Deimantas Šegžda), jų treneris Valentinas Jankūnas  ir Tomas Jankūnas.  „Tai buvo ne tik asmeninės, bet ir komandinės varžybos", - paaiškino treneris. Komandos sudėtis - 4 šachmatininkai.  Dalyvavo 37  komandos. Jurbarkui atstovavo 2 komandos: Jurbarko SC 1 (Tomas Jankūnas, Valentinas Jankūnas, Ignas Milius, Ažuolas Norkūnas) ir Jurbarko SC 2 (Medeina Strokova, Skomantas Juškaitis, Dominykas Mačieža, Deimantas Šegžda).  

Pirmąją vietą iškovojo Klaipėdos „Bokštas" komanda, surinkusi 26 taškus. Antrąją vietą iškovojo Šiaulių SC „Dubysa" 1 komanda, surinkusi 25,5 taško.   Trečiają vietą iškovojo Radviliškio „Radvis" 1 komanda, surinkusi 25 taškus. Jurbarko SC 1 komanda, surinkusi 22,5 taško, užėmė 8 vietą , o Jurbarko SC 2 komanda, surinkusi 16,5 taško, užėmė 21 vietą. 

Asmeninio turnyro prizinės vietos: 

1.Pijus Štremavičius (Kaunas) 8,5 taško 

2. Pijus Greičius (Jurbarkas - Kaunas) 7,5 taško 

3. Gleb Pidluznij (Klaipėda) 7 taškai.

Asmeninėje įskaitoje jurbarkiečių rezultatai: Tomas Jankūnas  6,5 taško; Valentinas Jankūnas 5.5 taško; Ignas Milius 5,5 taško; Ąžuolas Norkūnas 5 taškai; Medeina Strokova 5 taškai; Skomantas Juškaitis 5 taškai; Dominykas Mačieža 3,5 taško; Deimantas Šegžda 3 taškai.  „Tai buvo labai stiprus turnyras ir džiugu, kad jaunieji jurbarkiečiai kovėsi puikiai ir parodo vis aukštesnį meistriškumą kovojant su daug didesnę patirtį turinčiais varžovais“, - džiaugėsi treneris. Jo žodžiais, medžiojant reitingo taškus geriausiai sekėsi Medeinai Strokovai (plius 60 reitingo taškų), Dominykui Mačiežai (plius 23 reitingo taškai)  ir Ignui Miliui (22 reitingo taškai). Ąžuolas Norkūnas uždirbo 8 reitingo taškus, o Skomantas Juškaitis uždirbo 6 reitingo taškus. 

Medeina Strokova tarp 22 dalyvavusių moterų ir mergaičių užėmė 3 vietą ir buvo apdovanota bronzos medaliu.   Turnyras registruotas FIDE, ir buvo skaičiuojami greitųjų šachmatų reitingo pokyčiai. Laiko kontrolė 10 min. plius 5 sek. už padarytą ėjimą.  Daugiau informacijos adresu chess-results.com pasirenkant šalį LTU.

V. Jankūno inf. ir nuotraukos

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai