Jurbarko rajono 2020 metų sporto apdovanojimai

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kaip ir kiekvienais metais tapus tradicijai, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras, prieš pradėdamas naują 2021 metų etapą, organizuoja praėjusių 2020 metų sportininkų apdovanojimus.2020 metais pandemija sujaukė ne tik sporto, bet ir viso pasaulio žmonių įprastą gyvenimą. Daugelis sporto federacijų negalėjo vykdyti svarbiausių metų renginių, lygos stabdė čempionatus, nukeltos net Olimpinės žaidynės, sustabdytos bendrojo ugdymo mokyklų mokinių Lietuvos mokyklų žaidynės. Norint pagerbti ir apdovanoti tuos sportininkus, kurie vis dėlto turėjo galimybę sudalyvauti savo sporto šakos čempionate, Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centras skelbė geriausių sportininkų konkursą.

 

Iki 2020 m. gruodžio 23 d. buvo teikiamos dalyvių anketos dalyvavimui paskelbtame konkurse. Atsižvelgiant į pateiktas kandidatūras, rezultatus suskaičiavo ir juos apibendrino Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro sudaryta taškų skaičiavimo komisija t. y. 4 - centro darbuotojai, 2 - sporto klubų atstovai, 1 - bendrojo ugdymo mokyklų metodinio ratelio atstovas. Buvo priimtas sprendimas apdovanoti bei padėkoti 2020 metų geriausių sportininkų olimpinių sporto šakų penketukui, neolimpinių sporto šakų penketukui, sportininkų treneriams, jaunosioms viltims, 4 sporto klubams bei Jurbarko rajono BUM 2019-2020 mokslo metų mokyklų komandoms, Lietuvos mokyklų finalinėse žaidynėse užėmusioms aukštas vietas.

Olimpinių sporto šakų penketukas:

Samanta Barzdaitytė – treneris Vilius Paukštis, sporto šaka - dziudo

II vieta Lietuvos U18 dziudo čempionate (sv. k. 52 kg.), Kaunas, 2020-01-26.

Gabrielė Bubliauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika

III vieta Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 87 kg.), Telšiai, 2020-08-15/16.

Lauryna Petrauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika

III vieta Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 71 kg.), Telšiai, 2020-08-15/16.

Neda Petrauskaitė - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika

II vieta Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 45 kg.), Telšiai, 2020-08-15/16.

Rytis Veverskis - treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika

I vieta Lietuvos jaunių ir jaunimo klasikinės jėgos trikovės sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 105 kg.), Pravieniškės,2020-08-29.

I vieta Lietuvos sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 102 kg.), Telšiai, 2020-08-15/16

Neolimpinių sporto šakų penketukas:

Tautvydas Lebeckas – treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menai

II vieta Lietuvos MMA čempionate (sv. k. 62 kg.), Jurbarkas, 2020-12-5.

III vieta Atvirajam Baltijos šalių MMA čempionate (sv. k. 57 kg.), Jonava 2020-02-29.

Lijana Lipinskaitė - treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menaiI vieta Lietuvos MMA čempionate (sv. k. 61 kg.), Jurbarkas, 2020-12-5.

I vieta Atvirajam Baltijos šalių MMA čempionate (sv. k. 61 kg.), Jonava 2020-02-29.

Natas Nyderis – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - samboI vieta Lietuvos Jaunimo sambo čempionate (sv. k. 48 kg.), Šiauliai 2020-03-06/08.

Orijana Noreikaitė – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - samboI vieta Lietuvos Jaunimo sambo čempionate (sv. k. 44 kg.), Šiauliai 2020-03-06/08.

Edvinas Škudzinskas – trenerė Diana Arlauskaitė, sporto šaka - sambo

II vieta Lietuvos Jaunimo sambo čempionate (sv. k. 74 kg.), Šiauliai 2020-03-06/08.

III vieta Lietuvos Jaunimo sambo čempionate (sv. k. 75 kg.), Šiauliai 2020-03-06/08.

Jaunosios viltys

Rytis Gurklys – treneris Donatas Krasauskas, sporto šaka – autokrosas, ralikrosas

I vieta Lietuvos automobilių kroso čempionate, Tauragė 2020-07-12.

Benas Jonaitis – treneris Artūras Enčeris, sporto šaka – kyokushin karate

III vieta Lietuvos kyokushin karate vaikų čempionatas, Anykščiai, 2020-02-29.

Ignas Milius – treneris Valentinas Jankūnas, sporto šaka – šachmatai

I vieta Lietuvos jaunučių šachmatų čempionate (B12), Kaunas,2020-02-18/23.

Adrijan Nojus Narkun – treneris Mindaugas Smirnovas, sporto šaka – mišrūs kovos menaiI vieta Lietuvos MMA čempionate (sv. k. 48 kg.), Jurbarkas, 2020-12-5.

III vieta Atvirajam Baltijos šalių MMA čempionate (sv. k. 44 kg.), Jonava 2020-02-29.

Emilija Pukelytė – treneris Rimantas Slavikas, sporto šaka – sunkioji atletika Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosio atletikos čempionate (sv. k. 31 kg.), Telšiai, 2020-03-15.

II vieta Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionate (sv. k. 45 kg.), Telšiai, 2020-08-15/16.

Klubai

Futbolo klubas „Jurbarko Imsrė“ – vadovas Matas Venslauskas

Jurbarko sporto klubas „Kumite“ – vadovas Artūras Enčeris

Sporto klubas „Pantera“- vadovas Mindaugas Smirnovas

Jurbarko tenisas klubas – vadovas Tomas Tomkus

Mokyklų komandos

Jurbarko rajono Klausučių Stasio Santvaro pagrindinė mokykla- mokytojas Rimantas Slavikas IV vieta Lietuvos mokyklų žaidynėse kaimo vietovių mergaičių futbolo 5x5 varžybose.

Jurbarko rajono Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija – mokytojas Žilvinas Stankūnas II vieta Lietuvos mokyklų žaidynėse kaimo vietovių berniukų krepšinio 3x3 varžybose.

Jurbarko rajono kūno kultūros ir sporto centro įsteigti apdovanojimai sportininkams ir treneriams jau laukia kada juos bus galima įteikti. Įsigaliojus Vyriausybės karantino atlaisvinimams, pranešime apdovanojimų įteikimo datą.

Jurbarko rajono KKSC informacija

Straipsnis  0 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Mūsų partneriai