Dziudo varžybos Palangoje ir Elektrėnuose

Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Birželio 7 d. Palangos sporto arenoje vyko Nacionalinės dziudo asociacijos surentas 2019 m. jaunimo U21 dziudo čempionatas. Jame dalyvavo ir trys trenerio V.Paukščio treniruojamos merginos: Samanta Barzdaitytė (sv. kat. iki 52 kg, 4 dalyvės), Gabrielė Gabrielaitytė (sv. kat. iki 57 kg, 5 dalyvės) ir Kamilė Girdžiūtė (sv. kat. per 78 kg, 2 dalyvės).

Laimėjusi dvi kovas, sidabro medalį pagal trumpiausiai laimėtas dvikovas (trys sportininkės surinko po 2 pergales ir po 20 taškų) pelnė Gabrielė Gabrielaitytė. Iškovojusi 1 pergalę, sidabro medalis atiteko ir Kamilei Girdžiūtei. Vieną varžovę įveikusi Samanta Barzdaitytė- trečia.

Birželio 8 d. Elektrėnuose vyko tarptautinis dziudo turnyras „Vaikų Pasaulis- 2019“, kuriame dziudistai iš varžėsi  Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Alytaus, Ukmergės, Plungės, Pasvalio, Prienų, Jonavos, Elektrėnų, Kėdainių, Jurbarko, Trakų ir Utenos. Dalyvavo varžybose ir penkios komandos iš užsienio: trysBaltarusijos, latviai iš Liepojos ir estų klubas. Iš viso turnyre varžėsi 301 sportininkas.

Jurbarkui atstovavo 2008-2009 metų vaikų amžiaus grupėje Laurynas Brigadierius, Deividas Barzdaitis, Kostas Kvietkus,  jaunučių grupėje (gim. 2004- 2005 m.) Paulius Margelis.

Svorio kategorijoje iki 34 kg (19 dalyvių)  čempionu tapo Deividas Barzdaitis. Viešvilietis įveikė  varžovus iš  Vilniaus, Panevėžio, pusfinalyje Baltarusijos atstovą, o finale- kitą vilnietį. Deividui turnyro organizatoriai įteikė specialų prizą už gražias kovas -bevieles ausines.

Svorio kategorijoje iki 30 kg ( 12 dalyvių)  sidabro medalį pelnė Laurynas Brigadierius. Viešvilietis įveikė Latvijos kovotoją iš Liepojos, elektrėniškį, pusfinalyje Baltarusijos atstovą iš Bobruisko,o finale lygioje kovoje prieš pat gongą (esant lygiam rezultatui) praleido metimą, lėmusį metais vyresniam vilniečiui pergalę.

Kostas Kvietkus svorio kategorijoje iki 38 kg (12 dalyvių) laimėjęs vieną kovą, užėmė 7-tąją vietą.

Paulius Margelis (16 dalyvių)  po įtemptos kovos pralaimėjęs Baltarusijos dziudistui, kuris šiame turnyre pelnė bronzos medalį,   iškrito iš tolimesnių varžybų.

Nuo 2018 m. metų rugsėjo mėnesio Panevėžio R.Sargūno gimnazijoje besimokantis Ernestas Snudaitis (sv. kat. iki 60 kg. 13 dalyvių) , įveikęs Elektrėnų ir Baltarusijos kovotojus, pusfinalyje pralaimėjęs kėdainių atstovui, tačiau dėl trečios vietos po pratęsimo nugalėjęs vilnietį, pelnė bronzos apdovanojimą.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Justas Vyturys  Milanas Majauskas, treneris  Mindaugas Smirnovas, Deimantas Grigonius

Sporto klubas „Pantera“ iš Rygos grįžo su pergalėmis  3

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais

Iš vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos čempionato – su medaliais  0

Lietuvos delegacijoje - ir jurbarkietis Pijus Greičius (pirmas iš kairės)

Pasaulio šachmatų čempionate Lietuvai atstovauja jurbarkietis  2

Pilateso treniruotėse, kurios vyko Jurbarko viešosios bibliotekos didžiojoje salėje, pakalbintos moterys džiaugėsi ne tik galimybe sportuoti nemokamai, bet ir trenerės sugebėjimu kiekvienai jų skirti laiko.

Nemokamos treniruotės ir kūno linijas dailina, ir migreną išgydo  0

Jurbarko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos atviras čempionatas – sveikiname laimėtojus!  0