Reklama: Kinderis Dainius

Žinau, ką renku padės nepalikti Seimo rinkimų likimo valiai: kviečia į kandidatų į Seimą debatus Karšuvos apygardoje

Straipsnis  5 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Politikos stebėsenos tinklas Žinau, ką renku kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose.

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimams Karšuvos vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 6 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva.

Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Karšuvos vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks  24 d., 18 val., Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro didžiojoje konferencijų salėje (Dariaus ir Girėno g. 120A). Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Savo dalyvavimą jau patvirtino:Daivaras Rybakovas (Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai), Inga Molevaitė (Lietuvos socialdemokratų darbo partija), Karolis Bauža (partija „Laisvė ir teisingumas“), Giedrius Drukteinis (Lietuvos socialdemokratų partija), Dainius Kinderis (Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga). Debatus moderuos CITY ALUMNI JURBARKAS narys Matas Mačiulaitis.

„Kaip likimas duos“ - dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, į juos numojame ranka ir galiausiai skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai, ateiti į debatus, susipažinti su kandidatais iš arti, užduoti jiems rūpimus klausimus ir balsavimų dieną drąsiai teigti „Žinau, ką renku!”, - sako tinklo savanorė Samanta Lopetaitytė.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. 

„Žinau, ką renku“ - tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/ , kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams! Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+

 

Daugiau informacijos apie renginį: https://fb.me/e/1zzEbvc2m

Straipsnis  5 komentarų
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai