Reklama: Kinderis Dainius

Jurbarke vyks Karšuvos kandidatų į Seimą debatai

Straipsnis  0 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

„Kaip likimas duos“, - sakai, laukdamas spalio 11 d. Seimo rinkimų ir neplanuoji jiems ruoštis? O gal parodykime, kad turime savo valią, ragina „Žinau, ką renku“ komanda, kuri rugsėjo 14 - spalio 9 dienomis numačiusi organizuoti 71 debatą tarp kandidatų į Seimą visoje Lietuvoje.

Apsispręsti, už ką balsuoti, padės debatų moderatoriai ir savanoriai visoje Lietuvoje. Karšuvos vienmandatės apygardos kandidatų debatai numatyti Jurbarko švietimo centro salėje rugsėjo 24 dieną, 18 valandą. Debatus moderuos Matas Mačiulaitis. Į Seimą Karšuvos apygardoje kandidatuoja šeši asmenys - TS-LKD deleguotas Daivaras Rybakovas, Lietuvos socialdemokratų partijos iškeltas Giedrius Drukteinis, Liberalų sąjūdžio deleguojamas Seimo narys Ričardas Juška, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovas Dainius Kinderis, Lietuvos socialdemokratų darbo partijos deleguojama Inga Molevaitė bei partijos "Laisvė ir teisingumas" kandidatas Karolis Bauža. 

„Žinau, ką renku“ – nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuriame dalyvauja jauni žmonės iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Siekiama, kad Lietuvos politikai būtų atskaitingi rinkėjams, todėl skatiname piliečius sąmoningai dalyvauti viešajame gyvenime ne tik prieš rinkimus, bet ir po jų. Politikos stebėseną vykdo nuo 2014 metų. Prieš rinkimus organizuoja debatus tarp kandidatų, o po rinkimų – viešas diskusijas su išrinktaisiais politikais ir jų ataskaitas rinkėjams. Be to, prieš rinkimus kiekvienam siūloma galimybę viešai užduoti klausimus kandidatams ir susipažinti su jų atsakymais. Greitai į www.zinaukarenku.lt  bus galima užduoti rūpimus klausimus kandidatams asmeniškai.

 Po rinkimų atnaujinta www.zinaukarenku.lt platforma skirta ir Lietuvos Respublikos Seimo veiklos stebėsenai, kur galima analizuoti ir įvertinti išrinktų politikų nuveiktus darbus, taip pat užduoti jiems klausimus. 2018-2019 metais veiklą įgyvendinti padeda programa Erasmus+.

 „Mūsų laiko“ inf.

Straipsnis  0 komentarų
Naujienos iš interneto
Mūsų partneriai