Ūkiškumas partijos neturi – Daivaras Rybakovas kviečia stagnaciją Jurbarke įveikti kartu

Straipsnis  3 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Kovo 19 d. rajono gyventojai spręs, kokio mero reikia Jurbarkui – ūkiško ir turinčio ambicingų planų, ar to paties, kuriam vadovaujant nepriklausomų institutų sudaromuose reitinguose Jurbarkas, deja, bet lieka paskutinėse vietose ir tik pagal keletą rodiklių išsiveržia į aukštesnes vietas. Pagal savivaldybių gerovės indeksą Jurbarko rajonas žemyn smunka nuo 2018 metų. Politikos analizės institutas mūsų savivaldybei už 2022-uosius skyrė 2,6 balo, už 2021-uosius – 2,7, 2020-aisiais – 2,9, 2019-aisiais – 2,8, 2018-aisiais – 3 balus. Nedarbo lygis, kuris Lietuvoje yra apie 9 proc., Jurbarke siekia net 11 proc. Na, o dirbančiųjų atlyginimai – vieni mažiausių šalyje. „Netgi be šių reitingų, o tiesiog iš gyventojų nuotaikų matoma, jog Jurbarkas išgyvena didžiulę stagnaciją, kurią dar galime sustabdyti“, – kalba į savivaldybės merus kandidatuojantis Daivaras Rybakovas.

Akcentuodamas, jog ūkiškumas partijos neturi, o būtent šią problemą įvardina dažnas rajono gyventojas, Daivaras Rybakovas prie pokyčių jungtis pakvietė visų politinių partijų lyderius ir išrinktuosius savivaldybės tarybos narius. Kandidatas jau įsipareigojo sudaryti tvirtą valdančiąją koaliciją, kuri būtų artimiausia komanda siekiant užsibrėžtų tikslų.

Siekiant įgyvendinti pokyčius, būtinas ir glaudus bendradarbiavimas su verslo asociacijomis, šalies ministerijomis. „Apmaudu, kai siūlant tarpininkauti dėl kadetų mokyklos įsteigimo Smalininkuose bei kartu vykti pas Švietimo, mokslo ir sporto ministrę, pareigas einantis meras atsako, jog ir „pats žino, kur yra ministerija“, – per antrojo turo kandidatų debatus bendruomenei atskleidė D. Rybakovas. Jis vardina ir kitus darbus, kurių planuojama imtis. Kartu su kitų partijų atstovais jau aptarta, kad naujosios kadencijos iššūkiai yra tiek tvarkant infrastruktūrą, tiek gerinant sąlygas švietimo, sveikatos bei kultūros srityse. Renovacijos nesulaukiančioje A. Sodeikos meno mokykloje būtina spręsti patalpų ploto padidinimo problemą, nes Dailės skyriaus auklėtiniai glaudžiasi ankštose gimnazijos bendrabučio patalpose. Jurbarko žinomumo gerinimui būtina dėti pastangas, jog rajone būtų organizuojami bent du šalyje žinomi muzikiniai festivaliai: šiuolaikinės bei klasikinės muzikos, o Raudonės pilies teritorijoje organizuotas Šv. Huberto dienai skirtas respublikinis renginys, kuris šiais metais pritraukė bemaž 3000 lankytojų, taptų tradiciniu. Didžiulis dėmesys bus skiriamas mieste bei miesteliuose esančių pastatų priežiūrai – apleistų pastatų savininkai sulauks arba baudų, arba, naudojantis didmiesčių praktika, pastatai bus griaunami, išrašant sąskaitas už darbus jų savininkams. Ypatingas dėmesys bus skiriamas miesto ir kaimo daugiabučių kiemų priežiūrai, o rajono žvyruotų kelių priežiūros darbai, sekant Kėdainių pavyzdžiu, bus patikėti vietos ūkininkams, tad už tą pačią sumą bus padaroma daugiau. Gatvių apšvietimui bus naudojama tiek saulės energija, tiek efektyvesnis ir taupesnis LED apšvietimas. Socialinių paslaugų kokybei gerinti bus skiriamas išorės ekspertų dėmesys, nes pastebima, jog šiuo metu pinigų išleidžiama daug, o paslaugų efektyvumas menkas. D. Rybakovo teigimu, būtina išspręsti ir švietimo pagalbos specialistų trūkumo ugdymo įstaigose problemą.

Pats ambicingiausias šios kadencijos planas – vietoje apleisto buvusio vaikų darželio pastato Jurbarko mieste įrengti modernų sporto ir pramogų kompleksą su baseinu, kuris pasitarnautų tiek darbo vietų kūrimui, tiek miesto svečių pramogoms bei investicijoms.

„Be jokios abejonės, tęsime ir darbus, kurie yra pradėti Jurbarko mieste bei rajone, tačiau skirsime didesnį dėmesį jų priežiūrai, bus reikalaujama kokybės, – kalba D. Rybakovas. – Dėsiu visas pastangas, jog jurbarkiečių balsas būtų girdimas ministerijose, investuotojams bei specialistams, kurių trūksta Jurbarke. Su vieninga komanda įgyvendinsime pokyčius, apie kurių būtinybę kalbama jau keletą metų“.

Ūkiškumas partijos neturi, todėl kviečiame visus, kam rūpi Jurbarko ateitis, kovo 19 d. aktyviai dalyvauti išrenkant naująjį Jurbarko rajono savivaldybės merą bei balsuoti už Daivarą Rybakovą.  

Politinė reklama. Bus apmokėta iš TS-LKD kandidatų sąrašo Jurbarko r. savivaldybės rinkimų apygardos politinės kampanijos sąskaitos. Užsak. Nr. MLPR 2338

Rekomenduojami video:
Straipsnis  3 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dėkoja už pasitikėjimą

Jurbarko rajono savivaldybės meras Skirmantas Mockevičius dėkoja už pasitikėjimą  4

Verslininkė, Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentė Vilma Vasiliauskienė kviečia balsuoti už Daivarą Rybakovą

Verslininkė, Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentė Vilma Vasiliauskienė kviečia balsuoti už Daivarą Rybakovą  3

GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU

GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU  4

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Jurbarko skyriaus pirmininko Algirdo Gudaičio padėka rinkėjams

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ Jurbarko skyriaus pirmininko Algirdo Gudaičio padėka rinkėjams  2

Liudmila Norkaitienė antrame ture kviečia balsuoti už Daivarą Rybakovą

Liudmila Norkaitienė antrame ture kviečia balsuoti už Daivarą Rybakovą  0

Daivaras Rybakovas dėkoja pasibaigus pirmam savivaldos rinkimų turui

Daivaras Rybakovas dėkoja pasibaigus pirmam savivaldos rinkimų turui  0

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS-AČIŪ UŽ PASITIKĖJIMĄ

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS-AČIŪ UŽ PASITIKĖJIMĄ  0

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų sąrašas į Jurbarko rajono savivaldybės Tarybą ir rinkimų programa

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatų sąrašas į Jurbarko rajono savivaldybės Tarybą ir rinkimų programa  0

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU  5

Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška kovo 5 d. kviečia balsuoti renkant rajono savivaldybės merą ir Tarybos narius

Lietuvos Respublikos Seimo narys Ričardas Juška kovo 5 d. kviečia balsuoti renkant rajono savivaldybės merą ir Tarybos narius  0

Kandidatai į Jurbarko rajono savivaldybės tarybą

Kandidatai į Jurbarko rajono savivaldybės tarybą  0

Drąsos permainoms reikia daugelyje savivaldybės sričių

Drąsos permainoms reikia daugelyje savivaldybės sričių  2

Kaip gyvensime, priklauso nuo mūsų pačių

Kaip gyvensime, priklauso nuo mūsų pačių  0

Rajoną apėmusiai stagnacijai įveikti būtinos permainos

Rajoną apėmusiai stagnacijai įveikti būtinos permainos  1

3 PIRMI DAIVARO RYBAKOVO DARBAI, TAPUS JURBARKO RAJONO MERU

3 PIRMI DAIVARO RYBAKOVO DARBAI, TAPUS JURBARKO RAJONO MERU  2

Savivalda nėra pastatas ar uždaras vietos politikų klubas – tai visi Jurbarko krašto gyventojai

Savivalda nėra pastatas ar uždaras vietos politikų klubas – tai visi Jurbarko krašto gyventojai  1

Kovo 5-tą rinkis sąrašo numerį 11

Kovo 5-tą rinkis sąrašo numerį 11  0

Kandidatė į tarybos narius Audronė Balčiūnienė: „Kviečiu kovo 5 d. aktyviai dalyvauti savivaldybių tarybų ir merų rinkimuose ir palaikyti LVŽS Jurbarko skyriaus kandidatų sąrašą“.

Žingsnis į politiką – apsvarstytas ir pagrįstas tikslais  0

Susitikimas su kandidate į Jurbarko rajono merus Danguole Matukevičiene

Susitikimas su kandidate į Jurbarko rajono merus Danguole Matukevičiene  0

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS: GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU

SKIRMANTAS MOCKEVIČIUS: GERIAUSIUS SPRENDIMUS SURASIME KARTU  6

Liudmilos Norkaitienės, kandidatės į merus biografija

Liudmilos Norkaitienės, kandidatės į merus biografija  10

Mūsų partneriai