Paaiškėjo Jurbarko liberalų sąjūdžio kandidatų į rajono tarybą sąrašas

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Jau žinomas penketukas, kuris ves Jurbarko liberalus į savivaldos rinkimus. Liberalų sąjūdžio sąrašo smaigalyje - partijos skyriaus pirmininkas Gvidas Byčius, už kurio rikiuojasi trys dabartiniai tarybos nariai – antroje vietoje Vidmantas Juzėnas, trečioje vietoje – Liudmila Norkaitienė, ketvirtoje vietoje – Remigijus Brazaitis, o penktoje vietoje – verslininkas Osvaldas Kasputis.

 

Dabartinio tarybos nario Stasio Makūno sąraše nėra, nes jis apsisprendė apskritai nedalyvauti rinkimuose ir pretenduoti į rajono tarybą.

Daugiausiai partiečių palaikymo reitinguojant sulaukė V. Juzėnas. Skyriaus pirmininko reitinguoti nereikėjo. Iš viso liberalų sąraše – per 30 pavardžių, kurių maždaug pusė – priklauso liberalų sąjūdžiui, o kita pusė – nepartiniai.

 

Yra tikimybė, kad sąrašas gali šiek tiek koreguotis. Kadangi partijos sąraše į tarybą yra nepartinių, jį, dar turi patvirtinti liberalų sąjūdžio partijos valdyba. Anot G. Byčiaus, partija pirmą kartą sugriežtino reikalavimus prieš šiuos rinkimus – anksčiau pakakdavo skyriaus valdybos patvirtinimo.

 

Liberalų sąjūdžio valdybos pritarimo reikia, jei partijos sąraše į savivaldybių tarybą yra nepartinių.

 

Ketvirtadienį partijos valdybą kandidatų sąrašo dar nebuvo patvirtinusi.

 

Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai