Nepartinis meras – Skirmantas Mockevičius: kandidatuoju mero rinkimuose, nes tikiu jurbarkiečiais ir Jurbarko rajono ateitimi

Straipsnis  30 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Ketveri pirmosios Jūsų tiesiogiai išrinkto mero kadencijos metai buvo kupini iššūkių, permainų, pradėta daugybė darbų, baigiami projektai ir pasirengta naujiems. Buvo visko – ir džiugių, ir labai sunkių bei įtemptų dienų. Jausdamas Jūsų palaikymą, apsisprendžiau kandidatuoti antrajai kadencijai kovo 3 d. vyksiančiuose savivaldybių merų ir tarybų rinkimuose. Kaip ir praėjusiuose rinkimuose, būsiu nepartiniu kandidatu. Ketveri darbo metai aiškiai parodė, kad savivaldybės meras gali nepriklausyti jokiai partijai: nepartinis meras gali suderinti tiek jokioms partijoms nepriklausančių žmonių, tiek skirtingų partijų interesus. Prašau Jūsų savivaldybės tarybos nariais išrinkti žmones, kuriais Jūs pasitikite ir kurie kartu su manimi vieningai siektų Jurbarko krašto gerovės.

Esminės mano veiklos nuostatos ir planai, kuriuos sieksiu įgyvendinti:    

Saugi ir patogi aplinka kiekvienam Jurbarko rajono gyventojui: asfaltuojamos gatvės mieste ir miesteliuose, pertvarkytas centrinių gatvių apšvietimas, visame rajone nakties metu apšviesti miesteliai, sutvarkyti ir apšviesti daugiabučių namų kiemai, saugios apšviestos perėjos.

Kuriamos darbo vietos: investuotojų paieška, siūlant statyti įmones suformuotuose sklypuose Jurbarko mieste, tinkamų sąlygų verslui sudarymas (sudarius sutartį dėl darbo vietų, įrengti reikalingą infrastruktūrą), darbo vietų paslaugų sektoriuje plėtra (viešbučiai, maitinimo įstaigos), kvietimas išvykusiems iš Jurbarko grįžti dirbti ir gyventi gimtajame krašte.

Šiuolaikinis miestas – nauja autobusų stotis, viešose erdvėse jaunimui įrengtos nemokamo bevielio viešojo interneto vietos, elektromobilių įkrovimo stotelės.

Gydymo įstaigos – arčiausiai gyventojų: išsaugota Jurbarko ligoninė, gerinamos medicinos darbuotojų darbo sąlygos, plečiamas pirminės sveikatos priežiūros paslaugų spektras.

Socialinės paslaugos ir pagalba senjorams: plečiamos pagalbos namuose paslaugos, pagalbos telefonu linija.

Jurbarkas – jaukus ir draugiškas šeimoms: kvalifikuoti ir motyvuoti mokytojai, sutvarkytos ir modernizuotos mokyklos, sutvarkytos sporto salės ir stadionai, mokinių užimtumas pasibaigus pamokoms.

Jaunimui, suaugusiems ir senjorams – puikios sąlygos kultūrai, menui, sportui, tarpusavio bendravimui.

Jurbarko kraštas – tolerantiškas ir patrauklus vietos ir užsienio turistams: sutvarkyti pilių parkai – jurbarkiečių ir svečių patogumui; verslo ir kultūros ryšių su Jurbarko rajono savivaldybės partneriais užsienio šalyse plėtra, bendradarbiavimas su užsienio šalių ambasadomis, Jurbarko krašto garsinimas užsienio šalyse.

Pagarbiai

Skirmantas Mockevičius

Politinė reklama. Nr. PR 19002. Bus apmokėta iš S. Mockevičiaus rinkiminės sąkaitos.

Straipsnis  30 komentarų
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai