Kova dėl rajono vadovo posto – be naujų vardų ir veidų

Straipsnis  8 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Paaiškėjo galutinis sąrašas kandidatų į Jurbarko rajono tarybą ir į merus. Kandidatų į rajono merus nėra tiek daug, kiek tikėtasi. Šioje rinkimų kovoje naujų veidų nebus. Rinkimai į tarybą bus kur kas įdomesni, nes kone visų politinių dalyvių sąrašai atsinaujino, pritraukė naujų vardų, kuriuos iškėlė į aukštas sąrašo pozicijas.

 

2019 metų kovo 3 dienos savivaldos rinkimuose dėl rinkėjų balsų varžysis du visuomeniniai rinkimų komitetai ir septynios partijos. Tie komitetai – „Kazimiero Šimkaus komanda „Už Jurbarko kraštą“ bei „Jurbarko kraštui“. Septynios partijos – Darbo; Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis; Lietuvos socialdemokratų partija; Lietuvos socialdemokratų darbo partija; Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionių demokratai; Tvarka ir teisingumas; Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

 

Rajono vadovo kėdės sieks save išsikėlęs dabartinis rajono meras Skirmantas Mockevičius, Jurbarko liberalų sąjūdžio iškeltas Seimo narys Ričardas Juška; Jurbarko Tėvynės Sąjunga- Lietuvos krikščionys demokratai į rinkimus delegavo Daivarą Rybakovą; Tvarka ir teisingumas – Algirdą Gudaitį; Jurbarko socialdemokratų darbo partija – Gintarą Kasputį.

 

Jurbarko socialdemokratai apsisprendė į rinkimų kovą dėl mero posto siųsti Vidą Rekešienę, dabartinę rajono savivaldybės administracijos direktorę. Šioji pakeis Jurbarko socdemų pirmininką Audronį Zairį, kuris apsisprendė kandidatuoti į rajono tarybą, bet ne į rajono merus.

 

Kandidatą į merus kels tik vienas visuomeninis rinkimų komitetas - „Jurbarko kraštui“ į rinkimų kovą siųs Gintarį Stoškų. K. Šimkaus komanda rems Liberalų sąjūdžio iškeltą kandidatą į merus R. Jušką.

 

Savo kandidato į merus apsisprendė nekelti Darbo partija bei Jurbarko valstiečiai ir žalieji.

 

Šiuose savivaldos rinkimuose nedalyvaus ir jokiuose sąrašuose nėra patyrusio Jurbarko krašto politiko Sauliaus Lapėno.

 

Kandidatų sąrašą rasite čia

 

Jei dabar vyktų savivaldos rinkimai, už kurį kandidatą į rajono merus balsuotumėte? Apklausa baigėsi. (Balsavo 6462)

Straipsnis  8 komentarų
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai