Jurbarko liberalai išsirinko kandidatą į merus, o konservatoriai pristatė pretendentus į tarybą

   
Straipsnis  12 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Penktadienio, lapkričio 23-iosios, vakaras buvo ypatingas dviem Jurbarko partijoms - Jurbarko liberalų sąjūdžiui ir Tėvynės Sąjungai- Lietuvos krikščionims demokratams (TS-LKD).  

Liberalų sąjūdžio Jurbarko skyrius slaptu balsavimu išsirinko savo kandidatą į rajono merus. Savivaldos rinkimuose rajono mero kėdės sieks Seimo narys Ričardas Juška. Jurbarko liberalai rinkosi iš dviejų kandidatų - R. Juškos ir jo padėjėjos, rajono savivaldybės tarybos narės Liudmilos Norkaitienės.

Taip pat tą patį vakarą išrinktas ir liberalų sąjūdžio Jurbarko skyriaus pirmininkas. Juo perrinktas iki šiol šias pareigas ėjęs rajono savivaldybės tarybos narys Gvidas Byčius. Susirinkimo metu kandidatų sąrašo į rajono savivaldybės tarybą penktadienį nepatvirtino. 

Kita partija, Jurbarko TS-LKD Jurbarko rajono bibliotekoje prieš tai pristatė visus 36 pretendentus į rajono savivaldybės tarybą. Jurbarko skyriaus pirmininkas bei konservatorių kandidatas į rajono merus Daivaras Rybakovas, antroje vietoje pristatė partijos programą – dalijo pažadus jurbarkiečiams. Tą patį vakarą buvo pasveikinti ir į partijos gretas įstoję septyni asmenys. Šventiniame vakare dalyvavo ir TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Kandidatų į rajono tarybą sąrašo priekyje – jauni politikai. Tai D. Rybakovas, Darius Juodaitis, Gražvydas Ažna. TS-LKD į rinkimus eina su šūkiu "Mes jūsų pusėje".

 Savivaldos rinkimai vyks kitų metų kovo 3 dieną.

Papildysime.

 

Straipsnis  12 komentarų
Reklama: skelbimai
Mūsų partneriai