Bus rekonstruojamas Jurbarko vandens bokštas
UAB „Jurbarko vandenys“ informuoja, kad kartu su rangovu UAB „Aukstata“ pradeda vykdyti Jurbarko miesto geriamojo vandens bokšto rekonstrukcijos darbus.
Pranešama, kad rangos darbų sutartis dėl Lauko g. esančio vandens bokšto rekonstrukcijos pasirašyta 2025 m. liepos 9 d. Darbus planuojama užbaigti iki 2026 m. sausio 30 d.
Įspėjama, kad vandens bokšto rekonstrukcijos darbų metu galimi vandens tiekimo sutrikimai Jurbarko mieste.
Rekonstravimo metu numatomi atlikti šie darbai:
-
statinio nelaikančiųjų konstrukcijų – aptarnavimo aikštelės ir kopėčių – įrengimas;
-
esamų susidėvėjusių atitvarinių laikančiųjų gelžbetoninių konstrukcijų bei metalinių laiptų su aikštelėmis atnaujinimas;
-
vandens rezervuaro hidroizoliacijos pakeitimas;
-
vandens tiekimo esamo rūdijančio plieno vamzdžio (vertikalaus stovo) keitimas į naują nerūdijančio plieno vamzdį (stovo ilgis – 36 m);
-
naujos elektros sistemos įrengimas;
-
apšvietimo sistemos atnaujinimas;
-
nuogrindos įrengimas aplink pastatą.
Bendra darbų vertė 189 493 Eur be PVM. Darbai finansuojami UAB „Jurbarko vandenys“ ir Jurbarko rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.





























o mokytojai kaip nekvalifikuoti taip nekvalifikuoti. gali daryt erdves kokias nori o mokint nėta kam
„Tūkstantmečio mokyklos II“ – kiekvieno vaiko sėkmei