Bendrų sprendimų tikėjęsis Jurbarko jaunimas sulaukė tik pažadų

Straipsnis  2 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Trečiadienį, gegužės 29 dieną, Jurbarko rajono savivaldybės didžiojoje salėje Jurbarko jaunimo organizacijos atstovai susitiko su Jurbarko rajono vadovybe, savivaldybės administracijos darbuotojais bei kitų įstaigų vadovais, jų atstovais aptarti jaunimui iškilusias problemas. Jaunimo organizacijos atstovai jaučiasi atsakingi už tai, ką paliks po savęs, kai jiems ateis laikas išvykti studijuoti į kitus miestus, todėl nori, kad Jurbarko jaunimas turėtų geresnes sąlygas nei turi dabar. Aktualiausias klausimas susitikimo metu buvo tai, jog reikalingas jaunimą koordinuojantis kvalifikuotas specialistas, kuris padėtų daugeliui jaunų žmonių rasti kelią į save.

Kaip labai gerą pavyzdį jaunimo organizacijos atstovė pateikė benamių prieglaudas, į kurias investuojama. Galbūt tose prieglaudose gyvenantys benamiai ir yra tie žmonės, kuriems dar būnant jauniems, niekas nepadėjo, neužvedė ant gero kelio. Pasak jaunimo, toks žmogus juos skatintų, padėtų atrasti save, suprasti, ką jie sugeba, ko nesugeba ar kuri sritis jiems yra priimtiniausia. Padėtų lavinti bendravimo įgūdžius. Tačiau tokiam žmogui taip pat reikalinga ir erdvė, kurioje tas darbuotojas turėtų savo vietą darbui, kurioje susirinkęs jaunimas galėtų reikštis, dalintis savo idėjomis, diskutuoti.

Pagrindinis šio susitikimo tikslas buvo priimti sprendimus visiems drauge, tačiau šios problemos sprendimo taip ir nebuvo sulaukta. Pasak Jurbarko rajono mero Ričardo Juškos, jeigu yra poreikis, tai yra ir galimybė surasti patalpas, tik sudėtingiau rasti lėšų etatų išlaikymui. Tačiau šie dalykai yra sprendžiami, nors ir yra skaičiuojamas kiekvienas litas.

Jaunimui belieka tik laukti rudens, kada bus planuojamas kitų metų biudžetas. Jaunimas gavo pažadą, kad bus padaryta viskas, kad šitie žingsniai būtų sprendžiami. Pasak R. Juškos, tik aktyvus jaunas žmogus pasiekia savo tikslą ir tampa žinomu, o Jurbarko jaunimas tai pradėjo gražiais žingsniais.

Rekomenduojami video:
Straipsnis  2 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Infrastruktūros ir turto skyriuje – naujas inžinierius

Infrastruktūros ir turto skyriuje – naujas inžinierius  2

Eržvilko gimnazijai vadovaus buvęs Raseinių meras

Eržvilko gimnazijai vadovaus buvęs Raseinių meras  2

Rajone vyks sausumos pajėgų pratybos „Pasitikėjimas 2023“

Rajone vyks sausumos pajėgų pratybos „Pasitikėjimas 2023“  0

Jurbarke veikiančios vietos veiklos grupės įrodo – aktyvios kaimo bendruomenės drąsiai imasi pokyčių

Jurbarke veikiančios vietos veiklos grupės įrodo – aktyvios kaimo bendruomenės drąsiai imasi pokyčių  1

Paskelbė konkursą Jurbarko krašto muziejaus direktoriaus pareigoms užimti

Paskelbė konkursą Jurbarko krašto muziejaus direktoriaus pareigoms užimti  0

Paskelbti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ir pagerbti kaimo darbščiausieji (nuotraukos)

Paskelbti konkurso „Metų ūkis“ nugalėtojai ir pagerbti kaimo darbščiausieji (nuotraukos)  0

Vaikų sukurti angelų sparnai skrieja į Vilnių

Vaikų sukurti angelų sparnai skrieja į Vilnių  0

UAB „Oksalis“ buvo įvairių renginių, švenčių, paminklų ir skulptūrų statybos Jurbarke rėmėjas.

UAB „Oksalis“ iškelta bankroto byla  2

Foto montažas.

Dvi rajono įmonės – geriausios Tauragės apskirties verslininkų asociacijos įmonės  3

Įmonių vadovai teigia, kad šaltajam sezonui pasirengta

Įmonių vadovai teigia, kad šaltajam sezonui pasirengta  0

Tarybos dauguma tarė savo žodį – Skalvijos namai bus likviduojami

Tarybos dauguma tarė savo žodį – Skalvijos namai bus likviduojami  2

Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotojo-vyriausiojo architekto pareigas pradėjo eiti Saulius Lapėnas

Infrastruktūros ir turto skyriaus vedėjo pavaduotojo-vyriausiojo architekto pareigas pradėjo eiti Saulius Lapėnas  2

Savivaldybė ieško dviejų įmonių vadovų

Savivaldybė ieško dviejų įmonių vadovų  7

Į atnaujinto Jurbarko kultūros centro atidarymo šventę – tik su kvietimais

Į atnaujinto Jurbarko kultūros centro atidarymo šventę – tik su kvietimais  0

Dovilė Dačkauskaitė

Buvusi kandidatė į merus tapo tarybos posėdžių sekretore  1

Jurbarko ligoninėje pradėta teikti geriatrijos dienos stacionaro paslauga

Jurbarko ligoninėje pradėta teikti geriatrijos dienos stacionaro paslauga  0

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos komanda lankėsi Graikijoje

Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindinės mokyklos komanda lankėsi Graikijoje  0

Svarbi informacija nėščiosioms:  jei maistui naudojate šulinio vandenį - kreipkitės dėl tyrimų

Svarbi informacija nėščiosioms: jei maistui naudojate šulinio vandenį - kreipkitės dėl tyrimų  1

Policija primena: tamsiu paros laiku pėstieji turi būti itin budrūs

Policija primena: tamsiu paros laiku pėstieji turi būti itin budrūs  0

Kviečia siūlyti kandidatus kultūros apdovanojimui

Kviečia siūlyti kandidatus kultūros apdovanojimui  0

Savivaldybės tarybos posėdyje atsisveikinta su vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene

Savivaldybės tarybos posėdyje atsisveikinta su vyriausiąja architekte Gražina Gadliauskiene  5

Atidarymo juostelę perkirpo ligoninės vadovė Rūta Lukšienė, rajono meras S. Mockevičius ir Seimo narys R. Juška.

Dviguba Jurbarko ligoninės šventė: gimtadienis ir atnaujinto skyriaus atidarymas (nuotraukos)  4

Generalinis komisaras Renatas Požėla (dešinėje) kartu su Marijampolės VPK Jurbarko rajono PK viršininku Aivaru Dumčiumi pristatė naująją policijos reformą.

Policijos generalinis komisaras Jurbarke vardijo būsimos reformos pliusus, buvęs komisaras – minusus  0

Spalio 20–22 d. rajone vyks karinės pratybos

Spalio 20–22 d. rajone vyks karinės pratybos  0

Mūsų partneriai