Jurbarko jaunimo apdovanojimų renginys „Jurbarko perlas“

   
Straipsnis  1 komentarų
AŠrifto dydis+- Spausdinti

Gegužės 6 dieną Jurbarko rajono viešojoje bibliotekoje apdovanoti Jurbarko krašte labiausiai pasižymėję asmenys, kurie prisideda prie jaunimo gerovės kūrimo.

Savanoris (-ė)

Laimėtojas Arnas Sluoksnaitis

Arnas Sluoksnaitis mokosi Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, 11 klasėje. Šiojegimnazijoje antrus metus yra mokinių tarybos pirmininkas.Arnas laisvalaikiu lanko liaudiškų šokių studiją „Nemunėlis“ ir šiuolaikinio šokio studiją„Šypsena“. Yra Jurbarko miesto jaunimo ambasadorius. 4 metai yra savanorių asociacijos„Jurbarkas GYVAS“ narys. Prieš metus baigė 6 mėn. trukusią savanorystę Jaunimosavanoriškoje tarnyboje. Taip pat šiais metais Arnas suorganizavo pirmąją savo paramos akciją –rinko kanceliarinę paramą Ukrainiečių moksleiviams.

Į šią nominaciją taip pat pretendavo Simona Kulikauskaitė ir Samanta Meškaitytė.

Kūrybinė siela

Laimėtoja Ugnė Preimonaitė

Ugnė mokosi griežti smuiku, yra daugybės respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė irnugalėtoja, grand prix laimėtoja. Mokykloje mokslai sekasi puikiai, labiausia patinkamatematika. Mėgsta skaityti knygas, lanko sportinių šokių būrelį bei dar 3 būrelius prieišvardintų veiklų. Svajoja būti muzike arba dėstytoja.

Šiai nominacijai buvo siūlomi ir Simonas Goptaitis bei Aistė Krikštonaitė.

Jaunimo partneris

Laimėtoja Jurgita Brazaitienė

Jurgita Brazaitienė – Veliuonos kultūros centro Raudonės ir Stakių kultūros skyrių darbuotoja(kultūrinių renginių organizatorė). Džiaugiasi, jog šiame darbe gali atskleisti įvairius savosugebėjimus. Vienas iš mėgstamiausių pomėgių – fotografija. Ypač žavi makro pasaulis. Taippat skaito knygas, gamina kaukes, papuošalus ir kitus aksesuarus, puošia šventes. Mėgsta gaminti konditerinius gaminius. Savam krašte yra žinoma kaip velykinių margučių margintoja.Pati mano, jog yra meniškos prigimties žmogus.

Kiti kandidatai į šią nominaciją: Liepa Pociutė, Eivis Kazlauskas.

Nematomos pagalbos rankos

Laimėtoja Andžela Jociūtė

Andžela Jociūtė – stropi Eržvilko gimnazijos abiturientė. Jos laisvalaikis yra aktyvus poilsis sušeima, draugais, įvairios išvykos, dažniausiai, neplanuotos ir spontaniškos; kai lieka laiko nuomokymosi, ją dažnai galima matyti su knyga rankose ar klausantis tinklalaidžių internete. Kai aplanko įkvėpimas, kuria eiles, tekstus, tapo. Mėgsta tyrinėti aplinką vaikščiodama su kompanijair be jos. Mokykloje lanko Jaunųjų geografų ir keliautojų. Bendradarbiaudama su geografijosmokytoju padeda rengti mokyklos protmūšius. Taip pat prisidėjo prie mokytojo Alvydo Adomavičiaus knygos išleidimo. Mokykloje yra mokinių tarybos narė ir stengiasi prisidėti prieįvairių veiklų įgyvendinimo, dažnai tenka būti atsakingai už klasės rengiamus renginius, padėtirašyti jų scenarijus, taip pat eina klasės seniūnės pareigas.

Nominaciją laimėti pretendavo ir Inga Molevaitė bei Liucija Pelcikytė.

Sportininkas

Laimėtoja Lijana Lipinskaitė

Lijana Lipinskaitė yra Jurbarko Antano-Giedriaus Giedraičio pavyzdinga abiturientė ir savopažymiais nesiskundžia nei ji, nei kiti. Laisvalaikiu labai mėgsta keliauti, domėtis vis naujaisdalykais, mėgsta kurti (piešti, rašyti poemas, daryti rankdarbius). Pagrindinis jos būrelis yraMMA „Pantera“, bet tuo pačiu mokykloje dar lanko choro būrelį. MMA užsiiminėja trejusmetus, bet sporto pasaulis ją traukė jau nuo pat mažens. Taip jau susiklostė, kad pradėjusmokytis Jurbarko gimnazijoje, pradėjo ten lankyti šokius ir dalyvavo lengvosios atletikosvaržybose, tik tai truko neilgai. Neužilgo jos kelyje atsirado „Panteros: klubas, jai užteko voskelių MMA treniruočių, kad atsisakytų visų kitų veiklų, nes pirmą kartą gyvenime pajuto, kadyra ten, kur nori ir kur turi būti. Lijana turi 2  MMA ir Graplingo diržus, iškovojusi 23 pirmasvietas, 7 antrąsias vietas, 8 trečiąsias. Gavusi „Krištolinės lelijos“ apdovanojimą, tris metus išeilės išrinkta geriausia Jurbarko rajono sportininke ir dar daugybė kitų apdovanojimų.

Į šią nominaciją taip pat pretendavo Meda Osipovaitė ir Matas Matonas.

Muzikantas / atlikėjas

Laimėtoja Ieva Sapronaitytė

Ieva puikiai žinoma Jurbarko krašte savo visuomenišku aktyvumu, dainų kūrėja, atlikėja,Jurbarko bardų klubo narė. Atsiėmusi apdovanojimą Ieva susirinkusiems padovanojo dainą. Kaip sakė pati Ieva, „Tegul kalba muzika!“

Šiam apdovanojimui pretendavo ir Miglė Šašytė bei Gabija Štreimikytė.

Lyderis

Laimėtojas Simonas Goptaitis

Simonas Goptaitis – devyniolikmetis Jurbarko Antano-Giedriaus Giedraičio gimnazistas.Simonas mėgsta futbolą, laipiojimą, keliavimą po klanus ir miškus. Jis 11 metų buvo skautas, tadmiškas jam yra labai artimas. Baigęs meno mokyklą, kurioje 9 metus grojo klarnetu. Jis jau 4metus lanko teatrą „Vaivorykštė“, kaip pats sakė, „pas savo nuostabiausią vadovę BirutęŠneiderienę“. Dar savo gyvenimą siejo su sportu: lankė dziudo ir sambo, yra kelis kartusLietuvoje, savo svorio kategorijoje užėmęs trečią vietą. Taip pat yra gavęs apdovanojimų iš merouž sportinius pasiekimus. Dabar mąsto apie stojimus į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją,vaidybos kursus pas Aidą Giniotį ir tikisi, kad viskas pasiseks.

Taip pat pretendavo LukasDidžbalis ir Edvinas Skarbalius.

Proveržis

Laimėtoja Miglė Šašytė

Miglė mokosi Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijoje, yra mokinių tarybospirmininko pavaduotoja ir mokyklos tarybos narė. Jau 11 metų priklauso Jurbarko kultūroscentro šiuolaikinių šokių studijai ,,Šypsena“, 10 metų – Lietuvos skautijai, 3 metus dainuojaJurbarko kultūros centro ,Jaunimo mišriam chore ir 2 metus groja ir dainuoja Jurbarko kultūroscentro bigbende ,,Jada“, taip pat yra viena iš Jurbarko jaunimo ambasadorių. Miglė yra baigusimuzikos mokyklą. Dalyvauja beveik kiekvienam renginyje, dažniausiai būna scenoj arba netolijos. Save įvardina kaip labai visapusišką asmenybę. Ateityje ji nori kuo daugiau tobulinti savomeninius ir kitus sugebėjimus, nori kuo daugiau padaryti ir kuo daugiau visko nuveikti, kol turitam laiko.

Šiai nominacijai buvo siūlomi ir šios kandidatės: Austėja Markauskaitė, Liepa Pociūtė.

Organizacijos

Laimėtojas „Jurbarkas gyvas“

Šauliai (Šaulių organizacija)

Skautai

Rėmėjai

Laimėtojas „Sushi pica“

„Liuksas“„

Giedrės gėlės“

Šventė prasidėjo teatrališku Jurbarko kultūros centro jaunimo teatro grupės „Vaivorykštė“ pasirodymu, drąsinant nebijoti kovoti, tikėti savo jėgomis ir siekti užsibrėžtų tikslų. Vakaro vedėjas Tadas Radišauskas kiekvieną pretendentą į nominacijas įvardijo jau kaip nugalėtoją, nes šių jaunuolių dėka miestas tobulėja ir tampa „gyvas“. Gavę apdovanojimus nominantai visi kartojo, kad nesitikėjo laimėti ir nesijaučia darantys kažką tokio nepaprasto. Kuklinosi, bet kartu ir jaunatviškai džiūgavo, galintys stovėti ant scenos, savo rankose laikydami „Jurbarko perlas“ apdovanojimą. Laureatai drąsino kitus nebijoti daryti tai, kas „veža“, ir Visata atsidėkos už įdėtas pastangas. Pabuvus tokiame energijos ir neribotų galimybių kupiname renginyje, namo grįžome pasikrovę daug gerų emocijų. Žavėtis šiais jaunuoliais ir jų draugų palaikymu, entuziazmu – privalu, nes visuomenės girdėjimas ir palaikymas jaunimui suteikia daugiau noro ir motyvacijos tobulėti ir drąsiai žengti tikslų link. Po iškilmingų apdovanojimų, gėlių jūros ir šilčiausių apkabinimų, nominantai ir svečiai linksminosi atlikėjo Gabrieliaus Vagelio koncerte.

Jurbarkiečiai buvo kviečiami iki balandžio 21 d. siūlyti kandidatus šioms nominacijoms:

1. Savanoris (aktyvus, visur dalyvaujantis ir pagalbos ranką ištiesti galintis jaunuolis/ė);

2. Kūrybinė siela (idėjų kupinas ir jas sugebantis įgyvendinti jaunuolis/ė);

3. Jaunimo partneris (žmogus dirbantis ir padedantis jaunimui save realizuoti, rengti veiklas iružsiėmimus);

4. Nematomos pagalbos rankos (jaunuolis/ė, kuris padeda visiems, tačiau lieka šešėlyje ir niekasnepastebi jo gerų darbų);

5. Sportininkas (jaunuolis/ė, kuris garsina Jurbarko kraštą sportiniais pasiekimais);

6. Muzikantas/atlikėjas (nuostabaus balso savininkas/ė, meninės sielos žmogus, kuris renginiuspaverčia dar linksmesniais);

7. Organizacija (aktyviausia jaunimo grupė, kuri Jurbarko kraštui neleidžia užmigti);

8. Rėmėjas (įvairios organizacijos, verslai ir pan., kurie nuolat remia savanorius, renginius savotiekiama produkcija ar net lėšomis);

9. Lyderis (komandos siela, kuri visus vienija);

10. Proveržis (nestovintis vietoje jaunuolis/ė, nuolat darantis, kuriantis vardan Jurbarko krašto irjo žmonių).

Video: Jurbarko perlas

Rekomenduojami video:
Straipsnis  1 komentarų
Reklama: skelbimai
Naujienos iš interneto

Rekomenduojame perskaityti

Iš didelio noro kurti gimė skaitmeninė paroda

Iš didelio noro kurti gimė skaitmeninė paroda  0

Globalios Lietuvos apdovanojimas ir iš Jurbarko kilusiam E. Sabaliauskui

Globalios Lietuvos apdovanojimas ir iš Jurbarko kilusiam E. Sabaliauskui  3

Pagerbti rajono mokiniai, šalies olimpiadose pademonstravę puikias žinias (NUOTRAUKOS)

Pagerbti rajono mokiniai, šalies olimpiadose pademonstravę puikias žinias (NUOTRAUKOS)  2

Lietuvą nusprendę apkeliauti studentai iš Jurbarko rajono (iš kairės): Rokas Grinkevičius, Aidas Ašmonas ir Domantas Juškys. Keliauninkai jau yra nusimatę tolimesnio maršruto atkarpą kitai vasarai.

#JaunimoPašnekesiai su Aidu Ašmonu  0

Svarbiausias socialinio darbuotojo bruožas – nuoširdumas sau ir kitiems

Svarbiausias socialinio darbuotojo bruožas – nuoširdumas sau ir kitiems  6

Festivalio atidarymas.

Festivalio „Vaivorykštė“ atgarsiai. Vaikų ir jaunimo teatrai – vieta, kur auga asmenybės ir keičiasi likimai  0

Vakarais po akacijomis – pasisemti jaunatviškos drąsos

Vakarais po akacijomis – pasisemti jaunatviškos drąsos  0

Šimtukų verti motyvuoti ir žinantys, ko nori

Šimtukų verti motyvuoti ir žinantys, ko nori  0

#JaunimoPašnekesiai  su Simonu Goptaičiu

#JaunimoPašnekesiai su Simonu Goptaičiu  0

B. Šneiderienė – aktorystę renkasi tik tie, kurie TIKRAI sutverti tam nelengvam darbui (VIDEO)

B. Šneiderienė – aktorystę renkasi tik tie, kurie TIKRAI sutverti tam nelengvam darbui (VIDEO)  0

Pamatyti kaimą jaunuolio akimis – į biblioteką

Pamatyti kaimą jaunuolio akimis – į biblioteką  0

Jurbarko kultūros centro šokėjai skynė pergales „Jievaro tiltu 2022“ Šakiuose

Jurbarko kultūros centro šokėjai skynė pergales „Jievaro tiltu 2022“ Šakiuose  0

Literatūros klasikai atgimsta Ievos Andriukaitytės darbų parodoje

Literatūros klasikai atgimsta Ievos Andriukaitytės darbų parodoje  0

Jurbarko gimnazistės poezija įvertinta respublikiniame jaunųjų filologų konkurse

Jurbarko gimnazistės poezija įvertinta respublikiniame jaunųjų filologų konkurse  0

Jurbarko vaikų sukurtas plakatas – IBBY konkurso laureatas!

Jurbarko vaikų sukurtas plakatas – IBBY konkurso laureatas!  0

Talentingoji menininkė Liucija atidarė savo darbų parodą

Talentingoji menininkė Liucija atidarė savo darbų parodą  0

Rajono Jaunimo metų ambasadoriai (iš kairės): Simona Kulikauskaitė, kuri atstovaus Smalininkus, Miglė Šašytė – Viešvilę, rajono tarybos narė Inga Molevaitė bei Arnas Sluoksnaitis, kuris atstovaus Jurbarką. Susitikime nebuvo ambasadorės iš Eržvilko Dovilės Masiulytės.

Išrinkti Jaunimo metų ambasadoriai Jurbarkui  0

Jurbarko rajono mokinių darbai dalyvauja respublikiniame mokinių tautodailės konkurse ,,Sidabro vainikėlis“

Jurbarko rajono mokinių darbai dalyvauja respublikiniame mokinių tautodailės konkurse ,,Sidabro vainikėlis“  0

Jaunoji Vadžgirio menininkė pristatys savo tapybos kūrinius

Jaunoji Vadžgirio menininkė pristatys savo tapybos kūrinius  0

Kovo 11-oji Jurbarke. Švęsti laisvės susirinko į rekordines eitynes (NUOTRAUKOS)

Kovo 11-oji Jurbarke. Švęsti laisvės susirinko į rekordines eitynes (NUOTRAUKOS)  0

Nuo animė filmukų – iki japonų kalbos studijų universitete

Nuo animė filmukų – iki japonų kalbos studijų universitete  1

Premjera krašto muziejuje. Gimnazijos šimtmetis -  mokinių sukurtame filme (VIDEO)

Premjera krašto muziejuje. Gimnazijos šimtmetis - mokinių sukurtame filme (VIDEO)  1

„Vilkai“ (jaunesnieji skautai) davė įžodį. Skautais panorę tapti 7-8 metų vaikai turėjo prisiekti tarnauti „Dievui, Tėvynei ir artimui“ bei pagerbti Lietuvos vėliavą.

Atverti „Margą skrynią“ į Jurbarką suvažiavo Tauragės krašto skautai (VIDEO)  0

Gimnazistams – sėkmingo Jurbarko jaunimo patarimai (VIDEO)

Gimnazistams – sėkmingo Jurbarko jaunimo patarimai (VIDEO)  0

Mūsų partneriai