Praėjusią savaitę sergamumas gripu, ŪVKTI ir COVID-19 rajone augo
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Tauragės departamento Jurbarko skyriaus duomenimis, sausio 26–vasario 1 d. (5-ąją šių metų savaitę) Jurbarko rajone stebimas sergamumo gripu, ŪVKTI ir COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) padidėjimas.
Bendras sergamumo šiomis ligomis rodiklis rajone praėjusią savaitę siekė 561,31 atvejo 100 tūkstančių gyventojų. Ankstesnę savaitę (sausio 19–25 d.) jis buvo mažesnis – 541,40 atvejo 100 tūkstančių gyventojų.
Praėjusią savaitę Jurbarko rajone buvo užregistruota 42 gripo atvejai (ankstesnę savaitę – 40 gripo atvejų), ŪVKTI – 96 atvejai (ankstesnę savaitę – 94 atvejai), COVID-19 ligos – 3 atvejai (ankstesnę savaitę – 2 atvejai).
Į ligoninę dėl gripo ir COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) nebuvo paguldytas nei vienas asmuo.





























žinoma detektorius būtų apšlapinęs ugnies židinį ir nelaimės būtų išvengta...
Greičiuose sudegė sodo namelis