Kiek kainuoja šuns draugystė?

Straipsnis  2 komentarų

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

  1. skaitytoja 2013-08-30 12:52:45 81.7.94.237
    Jokie pinigai neatperka to ką duoda šuo, ar jis būtų mažas ar didelis. Jis yra pats protingiausias ir ištikimiausias draugas, kuris niekada Tavęs neapkalbės, neįžeis.Siūlyčiau protongiems žmonėms turėti tokį draugą.Visai nesudėtinga susirinkti jų paliktas krūveles, išeiti į pasivaikščiojimus. Kas turi augintinių tas supras ką reiškia turėti gerą draugą.
  2. kiek 2013-08-27 15:37:34 91.67.110.64
    kainuoja? Siandien ne apie pinigus kalbeti reikia tiems, kurie nori isigyti drauguti suni. Reikia pasakyti ir kalbeti, kad bus labia brangu, jei suo bus tik zaislas, o ne gyvunas, kuriuo reikes rupintis labiau nei savimi. Reikes buti atsakingam pirmiausia, pries visuomene, kuri gyvena salia taves. Antra, turesi buti atsakingas uz gyvuno sveikata, jo poelgius. Suo near tik draugas, reikia ta atsiminti. Suo reikalauja labai daug darbo, jegu ir istvermes. Turesi buti ne tinginys, o tikras jo seimininkas, kuriuo jis gales pasitiketi. Tavo darbas ir pasiaukojimas jam bus TIKRAS TAVO DZIAUGSMAS. Pinigai tekes kartu su darbu ir tavo pareiga. Suo geras draugas tada, kai tu jam busi tokiu paciu.
Straipsnis  2 komentarų
Mūsų partneriai