IP: 86.100.93.149 Pradėta: 2020.08.24 14:45
Raseinių rajono savivaldybė nušvito #Baltarusijos laisvės siekį simbolizuojančiomis spalvomis. O kažin kaip Jurbarko savivaldybė? Ar palaiko?

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

linda IP: 129.205.113.6 Atsakyta: 2021.10.18 04:16
I Am Mrs. Linda And I Want To Testify About How Dr Akhere Helped Me In Getting Back My Ex Husband Who Left Me And My Kids For Another Woman And Today I Am Very Fulfilled Because My Husband Is Back To Me After I Contacted Dr Akhere To Help Me , I'm Very Happy Now With My Family It Worked For Me And I Believe It Will Work For You Too Just Give Him A Try And Follow Up This Is A Clear Truth From A Testifier. Thank You Dr Akhere Once Again, If You Want To Reach Him Via Email: Akheretemple@gmail.com Or Call / Whatsapp: +2349057261346

I Am Mrs. Linda And I Want To Testify About How Dr Akhere Helped Me In Getting Back My Ex Husband Who Left Me And My Kids For Another Woman And Today I Am Very Fulfilled Because My Husband Is Back To Me After I Contacted Dr Akhere To Help Me , I'm Very Happy Now With My Family It Worked For Me And I Believe It Will Work For You Too Just Give Him A Try And Follow Up This Is A Clear Truth From A Testifier. Thank You Dr Akhere Once Again, If You Want To Reach Him Via Email: Akheretemple@gmail.com Or Call / Whatsapp: +2349057261346

Domisa Bells IP: 41.86.248.126 Atsakyta: 2021.07.13 15:35
DR. JOROMI IS TRULY A POWERFUL MAN. Contacting Dr Joromi is the best thing that has ever happened to me. My husband left me for another woman for the reason which i know nothing about. I tried every means to get him back but to no avail, all my efforts proved abortive. I was even contemplating suicide. On a lucky day when i was browsing the internet, i came across some amazing testimonies about Dr. Joromi on how he has helped a lot of people with his powerful love spells. I contacted him and explained all my problems to him and he assured me that he will help me. He told me what to do and assured me that my man will be back in 12 hours. I obeyed him and followed the instructions and to my Greatest surprise, my man called me in 12 hours time just as Dr. Joromi said. Thank you Dr Joromi. May the good God continue to bless you. If you are in need of help please contact Dr Joromi now on his website: https://www.joromispells.com and you can also reach him with his email: Joromispells@gmail.com and here is his WhatsApp number which you can also use to reach him +2348138695387 Thank you Dr Joromi. Thank you once again
Reklama: skelbimai
vaiva IP: 86.100.92.130 Atsakyta: 2021.03.28 12:57
Jokio laisves kialio ji neturi suplanavus. Svarbiausias tikslas Batka nuversti- okas toliau. kai pamatys koki sulo kremlius , tai akys islys ant kaktos. Kas su kaimynu nesutaria toi pats liks be kelniu ,cia mano bobutes prietarai.
williams IP: 84.17.50.206 Atsakyta: 2021.01.30 14:13
Pastaruosius 4 metus ir 5 mėnesius kankinausi nuo herpeso, ir nuo to laiko aš gydiausi serijas, tačiau padėtis nepagerėjo, kol nepastebėjau Dr.ogalos liudijimų, kaip jis išgydė skirtingus žmones iš skirtingų ligų visame pasaulyje, tada susisiekiau ir su juo. Po mūsų pokalbio jis man atsiuntė vaistų, kuriuos vartojau pagal jo nurodymus. Kai baigiau vartoti vaistažoles, nuėjau pasitikrinti ir, mano nuostabai, išgydžiau nuo herpeso. Mano širdis tokia pripildyta džiaugsmo. Jei kenčiate nuo herpeso ar kitos ligos, šiandien galite susisiekti su Dr.ogala šiuo el. Pašto adresu: Drogalad02@gmail.com WhatsApp arba paskambinkite jam telefonu +2347049668119

:: JIS taip pat gali jums padėti atliekant šį procesą:
1) DIABETAS ,, 2) JEI NORIU MEILĖS GRĮŽTI ,, 3) ŽIV-AIDS ,, 4) Šlapimo infekcija,
5) B HEPATITAS IR IMPOTENCIJA ,, 6) NETEKIMAS / NETEKIMYBĖ ,, 7) PRIEMONĖ ,, 8) ASTHMA ,, 9) Jei jums reikia vaiko visapusiško bet kokio tipo ligų gydymo, atsiųskite el. Laišką adresu: drogalad02@gmail.com ..
Skambinkite telefonu +2347049668119 ..
Manau IP: 84.15.185.116 Atsakyta: 2020.12.09 19:18
Čia kaip ir kultūros, sporto, švietimo skyriaus iniciatyvų reikalas. Bet ar jis kada ką palaikė?
Mūsų partneriai