IP: 84.15.185.235 Pradėta: 2018.10.02 12:04
Kur Jurbarke buvo getas?

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

abdullah abdullah IP: 103.79.171.214 Atsakyta: 2020.06.20 01:29
Are you looking for loan to clear off your dept and start up your own Business? have you being going all over yet not able to get a legit loan Company that will loan you? Here is your final solution, We can give you any amount you need provided you are going to pay back within the period of time given without any problem. Apply now and contact us
for more details
abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim
Joseph Eric IP: 196.240.54.12 Atsakyta: 2020.06.16 11:59
Parodymai apie tai, kaip aš gavau savo paskolą 2% (Frank Loans Paslaugos )

Norėčiau be išlygų rekomenduoti dirbti su Frank Paskolų paslaugos, Jei esate už namų hipotekos rinkoje. Aš kalbėjau su daugeliu brokerių, o apsipirkti už savo hipotekos paskolą internetu, Nuo pirmojo kontakto, galėčiau pasakyti, jis tipo asmuo galėčiau pasitikėti, kad padėtų man padaryti geriausią sprendimą man ir mano šeimai, Jie siūlo tiek trumpą ir ilgą laiką paskolą ne per 1-30 metų paskolos trukmė, su arba be užstato, bet ne kredito patikrinimas ir jų paslaugos yra greitas, patikimas ir patikimas, nes jie buvo išbandyti ir pasitiki man skirtingai nuo kitų bendrovių.

Ar jums sunku gauti kapitalo paslaugas iš vietos bankų ir kitų finansų institutų? ar jums reikia lėšų pradėti savo asmeninį verslą? Ar turite mažą kredito rezultatas ir jums rasti sunku gauti paskolą, nes jūsų kredito rezultatas nerimauti ne daugiau, nes Frank Loans Paslaugos yra čia, kad padėtų jums atsiperka savo sąskaitas ir pradėti gerą verslą, jie siūlo paskolas labai prieinamą palūkanų normą 2% suinteresuotų asmenų turėtų maloniai susisiekti su juo elektroniniu paštu: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

Jų paslaugos apima refinansavimo paskolos, sunkvežimių paskolos, švietimo paskolos, studentų paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, skolos konsolidavimo paskolos, verslo paskolos, užtikrintos ir neužtikrintos paskolos, hipotekos paskola, būsto paskolos, maloniai susisiekti su jais šiandien tolesnių tyrimų elektroniniu paštu: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.

Jūsų finansinis pasitenkinimas yra ten Tikslas ir jūsų darbas su jais bus geros patirties, prašome susisiekti su jais šiandien tolesnių užklausų, jei jus domina paskolos per savo e-mail: k.frankloans@gmail.com arba per WhatsApp +1-781-656-7138.
Reklama: skelbimai
Paskolos pasiūlymas galioja dabar IP: 82.102.24.34 Atsakyta: 2020.05.31 19:45
Paskolos pasiūlymas galioja dabar

Esate informuotas, kad p. Miotti stefanoa MD fondas šiuo metu teikia paskolas fiziniams asmenims, įmonėms ir organizacijoms bendradarbiaudamas su prieinamomis palūkanų normomis.

Mes galime sau leisti suteikti jums paskolą su 1% palūkanų norma, ir ši paskola jums padės daug gyvenime

Ar turite finansinių problemų ar nurodote? Ar jūs kada nors buvote atmesti bankų ar norite atsiskaityti už skolas, sumokėkite sąskaitą kartą ir visiems laikams, norite sumokėti. Čia yra puiki galimybė gauti paskolą greičiau ir lengviau, jūs galite susikurti savo svajonę - tapti savarankiško verslo savininku, o asmeninis - tapti verslininku.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite pas p. Miotti stefanoa MD PASKOLŲ FONDĄ el. Paštu miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com. Mes garantuojame skaidrią ir efektyvią paslaugą.

Aš galiu jums padėti paskola.

Turite pateikti šią informaciją, kad galėtume tęsti jūsų paskolą.

Jūsų vardas ir pavarde.....

Reikalinga paskolos suma .......

Jūsų kooperacija .......

Jūsų mėnesinės pajamos

Pareigos ..........

Seksas ........

Amžius .......

Adresas .....

Atsipirkimo trukmė .......

Telefono numeris ..........

Ačiū
P. Miotti stefanoa
Susisiekite su mumis el. Paštu (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)
 Aš niekada nemaniau, kad internete vis dar yra tikrų paskolų davėjų, tačiau savo nuostabai aš gavau savo paskolą negaištant daug laiko. Aš sutikau šį sąžiningą ir dievobaimingą vyro paskolos davėją, kuris man padeda su 90 000,00 USD Kanados doleriu. Jis IP: 82.102.24.34 Atsakyta: 2020.05.31 19:44
Liudijimas "" galioja paskolos pasiūlymas

Liudijimas "" Jūs neturėtumėte praleisti šios galimybės [Mano vardas yra ponia Sandra Kate. Aš gyvenu Kanadoje ir šiandien esu laiminga moteris? Aš pasakiau sau, kad bet kuris skolintojas, gelbėjantis mano šeimą nuo prastos padėties, aš kreipsiuosi į bet kurį asmenį, kuris ieško paskolos, jis suteikė man laimę ir mano šeimai. Man reikėjo 90 000,00 USD paskolos pradėk savo gyvenimą iš naujo, nes esu vieniša moteris, turinti 3 vaikus.

Pastaruosius du mėnesius ieškojau paskolos, kad padengčiau skolas, ir viskas, ką sutikau sukčiaudama, ėmėsi pinigų, kol galiausiai sutikau paskolintą Dievą.

Aš niekada nemaniau, kad internete vis dar yra tikrų paskolų davėjų, tačiau savo nuostabai aš gavau savo paskolą negaištant daug laiko. Aš sutikau šį sąžiningą ir dievobaimingą vyro paskolos davėją, kuris man padeda su 90 000,00 USD Kanados doleriu. Jis yra dievobaimingas vyras, jei jums reikia paskolos, kad išspręstumėte savo problemas, ir jūs grąžinsite paskolą

susisiekite su juo ir pasakykite, kad ponia Sandra Kate nukreipia jus į jį. Susisiekite su ponu Miotti Stefano el. Paštu (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)
Testimony"" Loan offer apply IP: 82.102.24.34 Atsakyta: 2020.05.31 19:43
Testimony"" Loan offer apply

Testimony"" You should not miss this opportunity [My name is Mrs. Sandra Kate. I live in Canada and i am a happy woman today? and i told my self that any lender that rescue my family from our poor situation, i will refer any person that is looking for loan to him, he gave me happiness to me and my family.I was in need of a loan of $90,000.00 to start my life all over again as i am a single woman with 3 kids.

I have been searching for a loan to settle my debts for the past two months all I met scammed and took my money until I finally met a God sent Lender.

I never thought that there are still genuine loan lenders on the internet but to my greatest surprise i got my loan without wasting much time.I met this honest and GOD fearing man loan lender that help me with a loan of $90,000.00 Canada Dollar. He is a GOD fearing man, if you are in need of loan to solve your problems and you will pay back the loan please

contact him tell him that is Mrs.Sandra Kate that refer you to him. Contact Mr.Miotti Stefano, via email (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)
A oferta de empréstimo aplica-se agora IP: 82.102.24.34 Atsakyta: 2020.05.31 19:42
A oferta de empréstimo aplica-se agora

Você está informado de que o Sr. Miotti stefanoa MD Foundation está atualmente concedendo empréstimos a indivíduos, empresas e organizações em cooperação com taxas de juros acessíveis.

Podemos dar-lhe o empréstimo a uma taxa de juros de 1% e este empréstimo o ajudará muito em sua vida

Você está com problemas financeiros ou especifica? Você já foi recusado pelos bancos ou deseja liquidar suas dívidas pagando sua conta de uma vez por todas, deseja pagar suas contas. Aqui, uma grande oportunidade em que você pode obter seu empréstimo com mais rapidez e facilidade; você pode construir seu próprio sonho, tornar-se proprietário de uma empresa independente e tornar-se um empreendedor pessoal.

Para mais informações, visite-nos no Sr. Miotti stefanoa MD LOANS FOUNDATION via e-mail em miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com. Garantimos um serviço transparente e eficiente.

Eu posso ajudá-lo com um empréstimo.

Você é obrigado a fornecer as seguintes informações para que possamos prosseguir com seu empréstimo.

Seu nome completo .....

Montante do empréstimo necessário .......

Seu país .......

Sua renda mensal

Profissão ..........

Sexo ........

Era .......

Endereço .....

Duração do pagamento .......

Número de telefone ..........

Obrigado
Miotti stefanoa MD
Entre em contato conosco por e-mail (miotti.stefanoloanfirm@hotmail.com)
Mrs Faith Elena IP: 137.74.234.250 Atsakyta: 2020.04.11 14:49
Sveikinimai tau.

Aš esu ponia Faith Elena, ar jums reikia kokios nors finansinės pagalbos dėl kokių nors priežasčių, pavyzdžiui, asmeninės paskolos, skubios paskolos, sąskaitų apmokėjimo ar automobilio paskolos pirkimo - čia jie yra prieinami su 3% palūkanų norma, nuo 1000 € iki 50 000 000 €, jei taip, susisiekite su mumis el. paštu: Mrsfaithelena.trust@gmail.com

Užpildykite žemiau pateiktą paskolos paraiškos formą.

Pilnas vardas:
Šalis:
Suma:
Trukmė:
Amžius:
Telefonas:
Pareigos:
Telefonas:
Paskolos paskirtis:

Ačiū už bendradarbiavimą, laukiantį išgirsti iš jūsų.
christian strametz IP: 197.234.221.172 Atsakyta: 2020.04.03 17:43
Paskolos pasiūlymas
Sveiki, ponia
Mes siūlome trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikes paskolas su palūkanomis
2%. Vartojimo trukmė yra nuo 1 iki 25 metų
Skiriamos sumos svyruoja nuo 5000 iki 500 000 eurų
Mes siūlome paskolas šiose srityse:
Paskolų finansavimas, būsto paskolos, paskolos automobiliams, asmeninės paskolos, skolų konsolidavimas.
Kreipkitės į mane, jei jums reikia skubios paskolos: strametz08@gmail.com
Whtasapp: +33752424227
KPO IP: 86.100.92.130 Atsakyta: 2020.02.28 10:31
JUK LIETUVOI LIETUVIU NEBUVO TIK ZYDAI. KOKIA KALBA KALBEJO TA TAUTA.
kpo IP: 105.112.120.201 Atsakyta: 2019.11.25 09:37
Laba diena, mano vardas Vladanas Jaya, esu lietuvos pilietis *
. Noriu paliudyti apie gerą paskolos davėją, kuris
parodė man šviesą po to, kai mane apgavo netikra kompanija
Kreditoriai internetu, jie visi man žada paskolą. privertęs mane mokėti daug
mokesčiai, kurie nieko nedaro ir nieko nedavė
rezultatai. Aš pamečiau pinigus užsidirbti ir tai buvo iš viso 5000
eurų. Vieną dieną naršydamas internete aptikau keletą liudijimų, kuriuos komentavo forumas
viena ponia Mladenag ir ponia monica apie tai, kaip jie gauna paskolą
iš Jose Luis paskolų bendrovės,
Aš kreipiausi į juos el. paštu: (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com). Aš niekada netikėjau, bet bandžiau, o savo didžiausiai nuostabai paskolą gavau per 24 valandas, negalėjau patikėti,
Aš vėl esu laiminga ir turtinga ir dėkoju Dievui, kad tokia paskola
tokių apgaulingų įmonių vis dar egzistuoja po sukčiavimo visur,
prašau patarti visiems, kuriems reikia paskolos, susisiekite su jose luis paskolų bendrove Italijoje, jie niekada jūsų nepavers ir
greitai pasikeis jūsų gyvenimas. Greitai susisiekite (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
šiandien ir gauk iš jų paskolą, Dieve, palaimink Jozą Luisą už jų tikrą paskolos pasiūlymą.
Būtinai susisiekite su Jose Luisu dėl paskolos, nes sėkmingai gavau šios įmonės paskolą be streso. Galite jiems atsiųsti el. Laišką (joseluisloans@aol.com) (joseluisloans@gmail.com)
Linda Mark IP: 105.112.106.238 Atsakyta: 2019.11.05 01:26
KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių paskolų firmų, tiek privačių, tiek verslo, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Įdomiausia jos dalis yra ta, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Jokio kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turinčio tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....
2p2 IP: 84.15.186.105 Atsakyta: 2018.11.05 11:44
Kaunas - Jurbarko priemiestis!
2p IP: 84.15.186.105 Atsakyta: 2018.11.05 11:43
Ai., Jurbarkas yra Kauno priemiestis!
p IP: 86.100.92.130 Atsakyta: 2018.10.29 12:25
9 forte, kaune.
Stasys Makūnas IP: 78.60.99.75 Atsakyta: 2018.10.10 18:59
Jeigu ką nors norit iškalti ant grindinio privalot pirma suderinti su savivaldybe, kitaip bus neteisėtas kūrinys, susimokėsit baudą ir pašalinę dar padengsit nuostolius.
Ai, IP: 88.119.49.118 Atsakyta: 2018.10.10 13:55
Šitas klausimas yra - tabu. Nei buvo, nei nebuvo. Niekas nepaaiškina. žodžiu, kas ką norim tas ir kalinėkim ant grindinio.
Stasys Makūnas IP: 78.60.99.75 Atsakyta: 2018.10.03 21:50
Anksčiau nebuvo, sukurtas tik dabar
Jurbarkiškis. IP: 84.15.185.235 Atsakyta: 2018.10.02 12:05
Kokiais šaltiniais remiantis prikaltos lenteles apie Jurbarko getą?
Mūsų partneriai