IP: 78.62.129.95 Pradėta: 2018.05.01 19:45
Geriau savivaldybės tegul pasirūpina tuo, kad žmogus galėtų kur pasiskambinti ir gauti pagalbą, (susimokėtų už paslaugą pats asmuo, kuris kviečia) kad kažkas išvalytų užsikimšusius dujinių viryklių degtuvus...Sovietiniais laikais tai atlikdavo aptarnaujančios dujomis įstaigos darbuotojai. Dabar niekam tai neįdomu...Yra vieniši pagyvenę žmonės , kuriems tokia paslauga reikalinga....deja, kur kreiptis?

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

Aldona IP: 86.100.93.217 Atsakyta: 2020.02.11 12:23
Gal kam reikia dujų baliono su reduktoriumi.
MIESTO GYV. IP: 86.100.92.130 Atsakyta: 2019.07.04 14:52
MATOTE KOKIE POPIERIAI,MES JAU RUOSENES BALIONUS PANAIKINTI. ISIGYKITE ELETRINES VIRYKLES AR VESKITES CENTRALIZUOTAI. O KAS JUSU PRASE VISKA ISPLESTI SUNAIKINTI. TAI ATSTATYKITE VISKA. JUS GALVOJAT KAD PENSINIKAI MELZAMA KARVE, TUOI PULS JUM PINIGUS MOKETI. KADA NER UZ KA VAISTU ,MAISTO NUSIPIRKTI. NAUJAS REKETAS.
Reklama: akcija
STEPHEN WILLIAMS IP: 81.92.200.238 Atsakyta: 2018.10.01 23:25
NEGALIMA SAVO FINANSINIO UŽPILDYMO SUSIJĘS SU JUMS DĖL BET KOKIOS PAJAMOS PAJAMOS SU MAŽIAU 2% PALAIKYMO. (Stephenswillsloan@gmail.com)

Mūsų paskolos yra gerai apdraustos siekiant maksimalaus saugumo yra mūsų prioritetas. Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti jums gauti paslaugą, kuriai esate nusipelnę, mūsų paskolų programa yra greičiausia. Mes suteikiame paskolą bet kuria jūsų pasirinkta valiuta {Us Dollar, svarai, Euro, Dinaras ir tt} ir nuo 1 iki 30 metų trukmės grąžinti paskolą (saugi ir neužtikrinta).

Ar jums reikia bet kokios rūšies paskolos ir turi mažą kredito balą, Ar jums sunku gauti paskolas
iš vietinių bankų ir kitų finansų įstaigų? Jūsų finansinės problemos sprendimas yra STEPHEN WILLIAMS PASKOLOS FIRMAS. Sąlygos ir sąlygos yra labai protingos ir apgalvotos.

Mes siūlome platų finansinių paslaugų spektrą, į kurį įeina: Xmas paskolos, verslo paskolos, skolų konsolidavimo paskolos, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, viešbučių paskolos, studentų paskolos, namų refinansavimas. Paskolos su maža palūkanų norma @ 2% už kiekvieną asmenį, įmonę ir įstaigos.

Suinteresuoti pareiškėjai turėtų susisiekti su mumis elektroniniu paštu: stephenswillsloan@gmail.com. Pateikite paraišką ir neturite finansinės vergaunijos.
Mūsų partneriai