IP: 188.69.211.32 Pradėta: 2015.02.17 20:37
Gal galėtumėt konkretizuoti apie ,,nešvarius pinigus" iš Rusijos. Man net sportinis interesas....
A.Mačiulaitis

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

Petras IP: 87.247.78.241 Atsakyta: 2015.02.26 12:13
Kad tik daugiau "nešvarių pinigų", daugiau Jurbarko darbuotojų bus galima įdarbinti juos :išplauti"
labas IP: 78.57.182.127 Atsakyta: 2015.02.22 21:40
kaip parašėt "kukliai" taip ir gavosi...
Reklama: skelbimai
Stasys Makūnas. IP: 78.62.19.174 Atsakyta: 2015.02.18 21:39
Ponas Mačiulaiti, suprantu Jūsų aiškų interesą. Tik nenorėkit taip pigiai sužaisti partiją. Skaitykit Lietuvos spaudą, sekit teismų sprendimus rasit mano minčių tiesioginius pagrindimus. Deja, nešvarūs pinigai naudojami per dažnai, jie buvo ne kartą naudoti ir Jurbarko rajone. Lietuvos mastu oficialiai pripažinta 1 milijono litų permetimas politiniais tikslais tvarkingojo "prezidento" partijai ar jam pačiam. Paskutiniu metu procesas tesiasi, bet jau yra pirminis teismo sprendimas dėl nešvaraus pinigų naudojimo darbiečių partijoje. Žmonės lengvai pajunta, kai politinėje kampanijoje išleidžiama pinigų daugiau nei oficialiai deklaruojama, ar kandidatas tiesiogiai išleidžia daugiau nei oficialiai uždirba. Paprastai rinkėjų papirkinėjimams naudojami nešvarūs pinigai, o Jurbarke tokie reiškiniai stebėti. Niekam nėra paslaptis kas labiausiai siekia iškreipti Lietuvoje rinkimų esmę. Taip, paprastai tai daro Rusija. Politinių organizacijų finansavimą ji pradėjo maždaug prieš 95 metus. Daug tokių faktų yra įrodyta istoriškai, tai niekam nėra paslaptis..
Makūnui-Mačiulaitis IP: 188.69.214.55 Atsakyta: 2015.02.18 04:31
Dažnai tenka matyti ,,čia" Jūsų pavardę. Daugelis naudoja pseudonimus, o Jūs viešinatės. Drįsčiau manyti, jog esate drąsus ir išprusęs žmogus. Su Rusija daugelis rajono gyventojų turi ,,tamprius" ryšius. Pusė Jurbarkiečių važinėja į Krasnoznamenską. Negaliu šito pasakyti apie Jus. Mano vaikai gyvena Permėj. 15 metų aš praleidau Kurske. Nuo kursko iki Ukrainos 100 km, todėl teko pabuvoti ir ,,ten". Dabar interneto pagalba mes būdami namuose kalbamės su visu pasauliu. Ne išimtis ir Rusija. Juo labiau , kad mes daugelis tarnavom Tarybinėj armijoj, ir pas visų yra likę Rusijoj draugų. Savo vaikams pagal galimybę siunčiu pinigus į Rusiją. Todėl su ,,ta šalim" tikrai turiu ,,tamprius ryšius". Beje nemažai mano pažystamų turi verslą Baltarusijoje, Rusijoje. Bet tai labiau lietuviški pinigai, negu rusiški, nes įmones valdo lietuviai. Apie ,,rusiškus pinigus" tik girdžiu iš įvairių diskusijų, postringavimų. Gal kartais Jūs galėtumėte kažką ,,šitoj srityj" konkretizuoti. Norėčiau priminti, jog aš užsiminiau apie tai, jog partijos naudoja iš visų LT žmonių surinktus pinigus. Taip, yra toks įstatymas. Bet kaip žinom visi, partijos pačios kuria įstatymus. Be abejo sau palankius. Man partijos asocijuojasi su ,,įteisintais vagimis". Neturiu omeny konkrečių žmonių. O kodėl Jūs užsiminėt apie kažkokius ,,rusiškus pinigus" taip ir nesupratau. Tikiuosi sulaukti detalesnio paaiškinimo.
A.Mačiulaitis
Stasys Makūnas. IP: 78.62.19.174 Atsakyta: 2015.02.17 22:15
Kaip supratau iš Jūsų biografijos, turėjote ir ko gero turite tamprius ryšius su Rusija. Todėl šita sfera Jums daug geriau žinoma. Nenorėčiau konkuruoti su profesionalais. Profesionalas šiuo atveju tereiškia tik tiek, kad geriau žinote už mane.
mačiulaitis IP: 188.69.211.32 Atsakyta: 2015.02.17 20:39
Nenorėjau užvesti atskiros temos, tiesiog netyčia taip gavosi. Gal moderatorius galės ištrinti, nes nekukliai atrodo.
Mūsų partneriai