IP: 78.62.33.88 Pradėta: 2015.02.16 12:11
Artėja savivaldos rinkimai. Kviečiu jaunimą padiskutuoti rinkimų tema. Nebūkime abejingi ir aktyviai dalyvaukime rinkimuose. Man 18 met ir aš būtinai eisiu balsuoti. Nenoriu važiuoti į užsienį ir dirbti juodų darb.

„Mūsų laikas“ pasilieka teisę pašalinti skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu ar pažeidžia LR įstatymus. Už komentarų turinį atsako juos paskelbę skaitytojai.

Mačiulaitis- Makūnui IP: 188.69.192.228 Atsakyta: 2015.02.19 09:53
Manau kad čia iš vis ne Vytautas o gal kokia Vytautė ar Staselė. Man atrodo čia tik Jūs viešinatės savo pavardę, o visi kiti ,,vytautai".
A.Mačiulaitis
Stasys Makūnas. IP: 78.62.19.174 Atsakyta: 2015.02.18 21:20
Vytautai, jau aš tau anksčiau daviau pastabą už žmonių klaidinimą. Dabar toliau leidi šmeižtelius. Niekinga, bet labai nebijok dėl to tavęs į teismą nepaduosiu. Tiesiog jau dabar parodysiu tavo ne Vytautišką lygį. Valdišku automobiliu esu važiavęs prieš daugiau kaip 10 metų. Kartais važiuodamas į Kauną pravažiuoju pro Veliuoną. Sustojęs Veliuonoje buvau ne mažiau kaip prieš 5 metus. Veliuonoje esu buvęs tik valdiškoje gydymo įstaigoje šio tūkstantmečio pačioje pradžioje. Reikėjo sugalvoti ką nors tokio ką būtų sunkiau paneigti. Matai norint važiuoti valdiška mašina ją reikia turėti.
Vytautas IP: 78.62.96.150 Atsakyta: 2015.02.17 20:14
Makūnai , rašai pažymą ir tau babkės byra,važiuoji į privačia poliklyniką tarnybiniu savivaldybės transportu šeštadienį iratsitrenki Veliuonoje beveik į barą ir tai motai tau,nęs iš privačios atligį gauni,o dar paistai ATSIBODO...
Stasys Makūnas. IP: 78.62.19.174 Atsakyta: 2015.02.17 19:47
Su daugeliu vytauto minčių tenka sutikti. Dabar rinkimuose daug tuščių pažadų, kurie greitai bus pamiršti. Išties savivaldybės uždavinys tėra sudaryti tokias sąlygas, aplinkybes, kuriose jaunas ir ne tik galėtų išnaudoti savo iniciatyvą, galimybes. Tai padaryti yra daug sudėtingiau, nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. Prieš tą jauną žmogų yra sukurta ištisa sistema, kurią palaužti reikia didelės jėgos, o tam daugelis kandidatų į savivaldybę nėra pasiruošę ir net nesupranta pačios problemos mąsto.
ne jaunuolis IP: 188.69.194.90 Atsakyta: 2015.02.16 22:38
tenka kalbėti su daugeliu jaunų žmonių. jau ne paslaptis kad daugelis svajoja apie išvykimą svetur. Labai dažnai jaunuoliai net negali įvardinti priežasties, kodėl nori išvykti. Tiesiog čia viskas blogai, o ten viskas gerai. Tai jau jiems yra įkalta į galvą. Bet jei kažkas ,,čia padarė viską blogai" vadinasi turėtų būti įmanoma padaryti ir gerai. Todėl jaunimas turėtų suprasti, kad ,,pabėgimas" iš Lietuvos, tai dar ne problemos išsprendimas.
skaitytoja IP: 94.244.68.171 Atsakyta: 2015.02.16 21:19
Ne visada baigto mokslo diplomas suteiks jaunuoliui trokštamą darbą-ir dar gerai apmokamą.Gal tik bus ramiau , kad popierių stalčiuje turi.Jei jaunimas nori darbuotis tėviškėje, tai manau reikia rinktis tą specialybę, kurią baigęs sėkmingai dirbsi, kursi savo ateitį , gryžęs į gimtą kaimą.Bet ar tikrai visi nori gryžti į gimtinę?Ką dauguma joje mato?Prasta infrastruktūra, mažai darbo vietų, ribotos laisvalaikio praleidimo formos ir t.t.Todėl teisingai sako 18-metis jaunuolis, pradėkime nuo to, kad reikia išsirinkti tinkamą valdžią, kuri generuotų žmonių tikslus.
Sutinku su Vytautu IP: 78.57.150.207 Atsakyta: 2015.02.16 18:59
Tikra tiesa tamsta sakai - kokį ne juodą darbą ir dar gerai apmokama be mokslu ir darbo patirties galima gauti? Čia jaunimo klaidinimas, jau dabar darbo rinkoje yra taip kad dirbti norinčių yra, tačiau galinčių - nėra.
vytautas IP: 86.100.92.250 Atsakyta: 2015.02.16 18:46
nu tai nevažiuok dirbt juodų darbų, važiuok dirbt baltų darbų. ir išvis jaunam žmogui reikia baigt mokslus. būtinai reikia jaunimui išvažiuot iš jurbarko ir bent Vilniuje ar Kaune mokslus baigt. O jau baiges mokslus gali grįžt į Jurbarka, tai bent bus kažkokia nauda jurbarkui. gal koki versla sukursi. o kokia nauda iš taves 18-mečio? nieko nemoki, tinki tik grioviam kast. važiuok tik kuo greičiau kokia nors profesija įgysi. ir jokie rinkimai tau nepadės. kad ir ka išrinks niekas 18-mečiui gerai apmokamos darbo vietos prie kompiuterio nepasiūlys. jkaunimui reikia pasaulio pamatyt. nebent yra vienas variantas jei esi ūkininkų sūnus tada gal ir gali pasilikt nesimokydamas. bet ir tai manau praverstų koki stulginskio žemės ūkio universiteta baigt. Aš tai kaip tik už tai kad jaunimas išvažiuotų, pamatytų pasauli, baigtų mokslus. O būdami 30 m. ar vyresni gali grįžt ir pritaikyt savo žinias ir patirti Jurbarke
Mūsų partneriai